Bio-D prášek do myčky

 

Prášek do myčky pomůže snadno dosáhnout perfektně čistého nádobí bez zaschlých zbytků jídla i usazených kapiček vody. Eliminuje fleky od potravin, jako je červená řepa či víno a zanechává nádobí čisté.

399 Kč
Značka Bio-D
Kategorie prostředky na mytí nádobí bez chemie
Zvolte variantu
NXZ0000101 720 g Skladem 399 Kč
   
 

Prášek do myčky Bio-D pomůže snadno a rychle dosáhnout perfektně čistého nádobí bez zaschlých zbytků jídla i usazených kapiček vody. Přírodní složení na bázi rostlinných tenzidů a kyslíkových bělících látek účinně odstraňuje zbytky jídla, mastnotu i další nečistoty a zanechává nádobí, sklenice i příbory bezvadně čisté.

Ekologický prášek do myčky účinkuje díky bělicím kyslíkovým látkám v kombinaci s tenzidy a dalšími přírodními látkami. Toto složení je nejenom účinné, ale také šetrné k životnímu prostředí, které zbytečně nezatěžuje. Prášek do myčky si poradí s běžnými nečistotami od jídla i mastnotou, bělicí látky navíc eliminují fleky od potravin, jako je červená řepa či červené víno a zanechává nádobí čisté a bílé.

Použití: Na várku nádobí nasypte do zásobníku myčky jednu odměrku či dvě lžíce prášku. Při hodně znečištěném nádobí můžete várku až zdvojnásobit.

Tip: Pro dosažení perfektně čistého lesklého nádobí přidejte oplach do myčky.

 

Složení: Bělící látky na bázi kyslíku (5-15 %) , PolykarboxylátyEstery kyseliny fosfonové (>5 %) , Neiontové tenzidy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: