Z důvodu již téměř letního počasí nemůžeme v pátek předávat zásilky do přepravy, aby nezůstaly přes víkend na depu v nehlídané teplotě. Děkujeme za pochopení.
 

Botanicals 4 life tinktura z extraktů echinacey a černého bezu

 

Silná tinktura z bylin echinacey a černého bezu pro podporu imunitního systému. 100% přírodní, bez alkoholu nebo přidaného cukru.

Bylinný komplex od Botanicals 4 Life obsahuje kombinaci extraktů ze dvou rostlin, které se tradičně používají pro podporu imunity - extrakt z divoce rostoucí třapatky nachové (echinacea) a černého bezu, který je známý svým vysokým obsahem antioxidačních látek, zejména vitamínu C. Pro podporu normální činnosti imunitního systému se tyto dvě rostliny používají už po tisíce let.
Botanicals 4 Life využívá unikátní trojitý extrakční proces za využití alkoholu a chladné vody, tak aby se maximalizovala absorpce celého spektra klíčových živin. Ve třetím stupni extrakce se pak alkohol nechá odpařit a nahradí se rostlinným glycerinem. Rostlinný glycerin má nízký GI a působí jako přírodní konzervační prostředek. Extrakt se díky přiloženému kapátku velice snadno a přesně dávkuje - můžete si ho kápnout rovnou pod jazyk nebo smíchat s malým množstvím vody a vypít.
Všechny bylinné extrakty od Botanicals 4 Life jsou laboratorně testovány na obsah těžkých kovů, alergenů, patogenů, kvasinek, plísní, mykotoxinů i pesticidů. Produkty Botanicals 4 Life jsou kompletně přírodní, neobsahují žádný přidaný cukr ani alkohol, jako tomu bývá u běžně dostupných extraktů z bylin. Samozřejmě v nich nenajdete ani žádná pojiva, umělé přísady nebo chemikálie.

UŽÍVÁNÍ

Dospělí užívají 1-2 ml (1 pipeta = 1 ml) třikrát denně. Doporučujeme přidat do sklenice s vodou nebo kápnout přímo pod jazyk pro rychlejší vstřebávání. Silné kapky, které využije každý, kdo potřebuje podpořit slabé plíce, zmírnit kašel, atp. Vhodné pro děti, miminka, těhotné, kojící, vegany.

UPOZORNĚNÍ

Skladujte na suchém a chladném místě bez přímého slunečního záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Dostupnost Skladem
555 Kč
   
Značka BOTANICALS 4 LIFE
Kategorie horké novinky
 

SLOŽENÍ

Rostlinný glycerin; purifikovaná voda; kořen byliny echinacea (Echinacea purpurea L), výtažek 2:1; černý bez (Sambucus nigra L), výtažek 2:1.
 
Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: