Z důvodu již téměř letního počasí nemůžeme v pátek předávat zásilky do přepravy, aby nezůstaly přes víkend na depu v nehlídané teplotě. Děkujeme za pochopení.
 

Dr. Mercola LUMBROKINÁZA 40 MG, 30 KAPSLÍ

 

Lumbrokináza obsahuje fibrinolytické enzymy - pomáhají vašemu tělu odstraňovat fibrin, sraženiny a biofilmy, které mohou skrýt bakterie a umožnit jim uniknout detekci. Je téměř 30-krát silnější než nattokináza a přibližně 300-krát silnější než serrapeptáza. 1 kasple se zpožděným uvolňováním obsahuje 40 mg lumbrokinázových enzymů.

Lumbrokináza - tradiční součást čínské medicíny

V současné době existuje několik proteolytických enzymů, které mohou pomoci rozložit fibrin a biofilmy. Patří mezi ně pankreatické enzymy, bromelain, nattokinázaserrapeptáza a lumbrokináza.

Lumbrokináza, která je rozsáhle studována v Číně, jedná se o skupinu velmi silných a nových fibrinolytických enzymů pocházejících z žížal (Lumbricus rubellus).

Žížaly se používají v tradiční čínské medicíně ve východní Asii po tisíce let, ale teprve nedávno se staly dostupnými fibrinolytické enzymy žížaly, EFE z Lumbricus rubellus.

Vědci zjistili, že EFE z L. rubellus není jeden, ale směs šesti enzymů - všech složek serinové proteázy s různými fibrinolytickými aktivitami.

Enzymy jsou účinné při rozpadu fibrinu a fibrinového proteinu, který drží matici biofilmu pohromadě.

Ze všech proteolytických enzymů nebo enzymů štěpících bílkoviny se pouze serrapeptáza a nattokináza podobají lumbrokináze, pokud jde o fibrinolytickou aktivitu.

  • Lumbrokináza je téměř 30-krát silnější než nattokináza, enzym z natta.
  • Přibližně 300-krát silnější než serrapeptáza - enzym extrahovaný z bource morušového.

Jak vznikají kolonie biofilmů v našem těle

Většina bakterií v našem těle vytváří biofilmy, tedy nejedná se pouze o volně plavoucí jednotlivé buňky. Biofilmy jsou kolonie, které umožňují přežití těchto mikroorganismů. Vytvářejí slizké látky z polysacharidů nebo molekul cukru, DNA, minerálů, jako je železo, vápník a hořčík, které ukradnou z vašeho těla, a také z fibrinu.

Jakmile se vytvoří biofilm, mohou se připojit další typy mikrobů. I když některé biofilmy mohou být prospěšné, většina z nich není pro vaše zdraví tkání a orgánů žádoucí.

Biofilmy umožňují bakteriím zůstat ve skrytu před imunitním systémem. Je to z velké části kvůli vnějšímu polysacharidovému ochrannému krytu biofilmu, který zahrnuje fibrinový protein.

Biofilmy mohou poškodit povrchy, ke kterým se připojují. Navíc mohou chrlit toxiny a zbavit vaše tělo minerálů. Pokud se stanou dostatečně velkými, mohou biofilmy způsobit překážku.

Kde tedy tyto biofilmy vznikají? Tyto vrstvy se mohou tvořit téměř kdekoli například v ústech, dutinách, uších, srdci, tepnách, ledvinách, močovém měchýři a zažívacím traktu.

Zubní povlak, který se každý den tvoří na vašich zubech, je biofilm. A stejně tak sliz, který se tvoří na pomalu se pohybujících rybnících.

Váš GI trakt je ideálním místem pro bakterie a tvorbu a přežití jejich biofilmů. Obzvláště pokud je vaše střevní výstelka poškozena.

Aktivitu biofilmů lze regulovat správnou výživou, probiotickými kulturami a proteolytickými enzymy.

Lumbrokináza 40 mg, 30 kapslí, doplněk stravy

Složení na 1 kapsli:

Dr. Mercola Enzyme blend - 2000 FU

Lumbrokinaza - 40 mg

Proteáza - 4 mg

Dávkování: 1 kapsle denně na lačno.

Dostupnost Skladem
1 149 Kč
   
Značka Dr. Mercola
Kategorie Doplňky stravy
 

Složení komplet: Enzymy, organic rýžová slupka, kapsle s oddáleným uvolňováním (HPMC celulóza, pektin), MCT olej.

Upozornění: Neužívat společně s léky proti srážení krve.

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

 Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Hmotnost 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: