Z důvodu již téměř letního počasí nemůžeme v pátek předávat zásilky do přepravy, aby nezůstaly přes víkend na depu v nehlídané teplotě. Děkujeme za pochopení.
 

N-ACETYL-L-CYSTEIN, NAC, 600 MG, 60 KAPSLÍ

 

N-Acetyl-L-Cystein (NAC), semi-esenciální aminokyselina, zdroj fermentace, 600 mg na 1 kapsli. NAC se podílí na přirozené syntéze glutathionu (master antioxidantu, který si tělo syntetizuje v játrech). Ideální doplněk při vysoké zátěži a oxidativním stresu.

 

N-Acetyl-L-Cystein 600 mg, Doplněk stravy.

  • N-Acetyl-L-cystein ve velmi vysoké dávce
  • 600 mg / 1 kapsle
  • Velmi účinná a cílená podpora

N-Acetyl-L-Cystein je acetylovaná bioaktivní forma L-Cysteinu. Ten je nazýván semi-esenciální aminokyselinou, tělo si jej totiž dokáže vyrobit v malém množství.

Pro přirozenou syntézu v těle je třeba mnoho dalších látek, zejména při velké zátěži proto může být prospěšné L-Cystein suplementovat.

N-Acetyl-L-Cystein se velmi významně podílí na přirozené syntéze glutathionu, tzv. master antioxidantu, který je jedním z nejsilnějších a možná vůbec nejsilnějším činitelem v souvislosti s oxidativním stresem.

Balení: 60 kapslí

Dávkování: 1-2 kapsle denně s jídlem nebo dle doporučení lékaře.

Dostupnost Skladem
419 Kč
   
Kategorie Doplňky stravy
 

Složení: N-Acetyl-L-Cystein 600 mg, kapsle (rostlinná celulóza), rostlinný stearát, oxid křemičitý

 Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte na chladném suchém místě, mimo dosah dětí. Vhodné pro vegany.

 

 Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Hmotnost 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: