Všechny produkty, které jsou nyní označeny momentálně nedostupné, budou naskladněny hned po novém roce. Přejeme všem krásný převánoční čas.
 

Mydlitto Posvátná Myrha - balzám na rty 5ml

 

Posvátná Myrha byla v biblických dobách nejcennějším pokladem. V dochovaných svitcích je psáno, že byla ceněná nad zlato. Myrha byla výsadou pouze králů

I naše rty stárnou a potřebují péči. S myrhovým balzámem jednoduše omladíte a ošetříte vaše rty. Budou hebké, jemné a dobře vyživené.

Myrhový balzám vaše rty ochrání, zjemní a neobsahuje žádné vonné látky,  konzervanty a parabeny. Vaše rty budou stále zdravé a krásné.

Balzám je dostatečně mastný, ale krásně se vstřebává a zanechává velmi příjemný pocit na rtech.

Těm, kdo nesnáší namazané rty čímkoli, bude tento balzám snesitelný, neboť se rychle vstřebává a nezanechává nepříjemný povlak masti na rtech. Balzám je bez vůně, parfemace

Myrhový balzám pomůže při léčbě oparů, koutků, suchých tzv. okoralých rtů. Rty budou jemné a plných tvarů.

A co se ještě dozvídáme o pryskyřici Myrha?

Již tisíciletí se používá jako všelék na celou řadu zdravotních potíží . Myrha byla a je jednou z důležitých složek oleje pomazání.

Myrha má antiseptické, protizánětlivé a stahující účinky. Ulevuje od bolesti kloubů a vykazuje mimořádně silné protizánětlivé účinky.

V dnešní době, kdy je svět doslova prosycen antibiotiky, antimykotiky a hormonální léčbou vzniká rezistence na všechny tyto léky? Myrha působí jako přírodní antibiotikum a začíná se velmi tlačit do popředí zájmu v dnešní době, kdy mnohá antibiotika nezabírají!!!

Balzám je bez parfemace, konzervantů, ztužovačů a parabenů.

 

Dostupnost Momentálně nedostupné
79 Kč
Značka Mydlitto
Kategorie péče o pleť
 

Složení: Bambucké máslo, kokosový olej, myrha, včelí vosk

 

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: