Z důvodu již téměř letního počasí nemůžeme v pátek předávat zásilky do přepravy, aby nezůstaly přes víkend na depu v nehlídané teplotě. Děkujeme za pochopení.
 

Mydlitto Zinkový měsíček

 

Zinkový měsíček se zinkem je unikátní šlehaný balzám pro tu nejšetrnější péči o podrážděnou, nemocnou, ekzematickou pokožku. Šlehaný balzám lze použít i jako každodenní péči o vaší pokožku. Zinkový měsíček je zcela univerzální balzám s vysokým podílem měsíčku lékařského a zinku, která vznikla po konzultaci s kožními lékaři! Kdo by neznal měsíček a jeho  léčivé účinky. Měsíček je po staletí stále ve velké oblibě a má všestranné použití. Významná podpora měsíčku a zinku tlumí rozvoj zánětlivých reakcí. 

Šípkový a Jojobový olej jsou naprosto ideální na namáhanou pokožku, díky vysokému obsahu karotenoidů, urychluje hojení drobných ranek a je vynikajícím pohlazením po slunění.

Složení Zinkového měsíčku je k sobě velmi citlivě poskládáno, aby vynikly všechny vložené složky a přitom nezatěžovali kůži velkým množstvím použitých ingrediencí! Složení dá vyniknout právě vysokému podílu měsíčku lékařského a a ostatní složky maximálně jeho účinky posilují

Naše měsíčková mast je vhodná na ranky, popraskané rty, na promaštění pokožky, bolavá a suchá místa, ekzémy a další kožní neduhy. Lze použít jako pleťový krém pro extra citlivou pokožku. Vhodné pro ženy na ošetření bradavek. 

 

 

 

149 Kč
Kategorie horké novinky
Zvolte variantu
měsíček 2 25 ml Skladem 149 Kč
   
 

Složení: bambucké máslo, kokosový olej, měsíček, zinek, šípkový olej, jojobový olej, vzácný vosk ze zeleného čaje

Vhodné pro vegany

Neobsahuje parfemaci, živočišné tuky, konzervaci, vazelínu ani EO, které mají vysoký index dráždivosti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: