I když eshop vylepšujeme, Vaše objednávky přijímáme a pečlivě na nich pracujeme. Moc děkujeme :-).

Aktivní bambusový uhlík

Značka: Jungle Way
400 Kč –25 %
8dbe25508a21a575f68a6a51493e8e84
400 Kč –25 % 300 Kč
Skladem

Aktivní bambusový uhlík je tradiční lety ověřená možnost filtrace vody. 100% přírodní a velmi účinná metoda odstraňování nečistot z vody po dobu tří měsíců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aktivní bambusový uhlík je jednoduchou, čistě přírodní a velmi účinnou možností filtrace vody, která je tradiční v mnoha částech světa po celá staletí. Jediný kus tohoto uhlí, jež je zpracováváno zkušenou Japonskou rodovou linií v hliněných pecích, funguje po 3 měsíce jako nenasytná houba, pohlcující veškeré nečistoty z vody do pórovitých dutin. Bambusové dřevo má 3x větší účinnost, díky několikanásobnému množství pórů na milimetru, než kterékoli jiné dřevo, zároveň se jedná o nejrychleji rostoucí rostlinu na světě, jeho využitím tedy nedochází k odlesňování krajiny, je přirozeně snižována koncentrace CO2 ve vzduchu a je chráněna schopnost přírody zadržovat vodu.

 

  • Aktivní bambusový uhlík
  • Přírodní filtrace vody
  • 100% rozložitelný
  • Možnost opětovného využití
  • Nejvyšší kvalita na trhu
  • Jeden uhlík, 3 měsíce čištění
  • Výška 13-14 cm
  • Sklizeno i zuhelnatěno v Japonsku

Před prvním použítím opláchněte. Vložte do čisté nádoby o objemu až sedm litrů na 4 hodiny. Po 14 dnech používání uhlík vyvářejte 10 minut ve vroucí vodě, poté nechte vyschnout nejlépe na sluníčku.

Po třech měsících můžete uhlík používat jako pohlcovač pachů a bojovníka proti plísním dalších 12 měsíců. V lednici, v obuvi, nádobách s ovocem a zeleninou, ve skříních. Po roce uhlík vyhoďte na kompost nebo i do přírody. Můžete ho však rozdrtit a přidat do půdy k rostlinám. Uhlík bude optimálně regulovat vlhkost půdy.

 

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: sleva
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: