I když eshop vylepšujeme, Vaše objednávky přijímáme a pečlivě na nich pracujeme. Moc děkujeme :-). Přejeme všem jen to nej v tomto roce 2023. Moc se těšíme na další spolupráci.

ALMAWIN DEZINFEKČNÍ SPREJ 250 ML

Značka: AlmaWin
259 Kč
Skladem

Přírodní dezinfekční sprej na povrchy. Spolehlivě ničí bakterie, viry i plísně během jedné minuty. Netoxické rostlinné složky šetrné k člověku i přírodě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistě rostlinný přípravek k dezinfekci povrchů a předmětů v domácnostech, pro volný čas a cestování. Účinný proti ˇširokémů spektru bakterií a virů. Vhodné také pro syntetický materiál (kromě akrylu), sklo, porcelán a keramiku. Ideální pro dezinfekci klik, toalet, dřezů, sprch, van apod.
Účinný proti bakteriím, virům a plísním.

Použití:
Doporučená aplikace: 5 stříknutí = 2,6 ml na povrch 10x10 cm. Nastříkejte na povrch a nechtě působit po dobu 60 s. Neotírejte.

Garance ECOGARANTIE
Účinnost přípravku, jeho nezávadnost a šetrnost k pokožce byly úspěšně testovány několika nezávislými institucemi, jako jsou: Ecogarantie, Německá společnost pro hygienu a mikrobiologii (DeutscheGesellschaftfürHygieneundMicrobiologie), Sdružení pro potírání virových onemocnění (DeutscheVereningungzurBekämpfung von Viruskrankheiten) a Institutem Roberta Kocha (Robert-Koch-Institut.)

Složení: ethanol* 80 %, kafr 1 %, čištěná voda.

(* z ekologického zemědělství)

 

UPOZORNĚNÍ: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo štítek. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Nekuřte. Nádobu uchovávejte těsně uzavřenou. Používejte ochranné rukavice a ochranu očí/obličeje. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte v oplachování. Pokud podráždění očí přetrvává vyhledejte lékařskou pomoc. Skladujte na chladném a dobře větraném místě. Zcela prázdné nádoby odevzdejte do sběrny recyklovatelných materiálů.

 

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: