Alteya Levandulový olej 100% Bio 10 ml

239 Kč
Skladem

100% přírodní bio levandulový olej má relaxační vlastnosti, snižuje pocit nervového napětí, přispívá ke kvalitnímu spánku, blahodárně působí na pleť i vlasy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Levandule je jednou z nejuniverzálnějších a nejrozšířenějších rostlin. Levandulový olej je jedním z nejoblíbenějších esenciálních olejů díky mnoha výhodám, všestrannosti a příjemné vůni. Je také považován za jeden z nejbezpečnějších esenciálních olejů. Používá se ve velké míře v parfumerii, aromaterapii, kosmetice a v domácí péči o pleť. V některých případech může sloužit i jako konzervační přísada.

Vysoce kvalitní organická Bulharská levandulová silice Alteya má výraznou, bohatou, květinovou, uklidňující vůni. Bio esenciální olej má vynikající terapeutické a vonné vlastnosti díky specifickým geografickým a klimatickým podmínkám původu (Údolí růží v Bulharsku). Je extrahován parní destilací rostliny Lavandula Angustifolia (také známé jako Lavandula Officinalis, Spica a Vera) patřící do rodiny Lamiaceae.

Využití: Levandulový olej je znám svými antiseptickými účinky, urychluje proces hojení ran. Má relaxační a uklidňující účinky na lidský organismus. Pozitivně působí na podrážděnou pokožku po štípnutí hmyzem, splálení od slunce, na pokožku s ekzémem a záněty kůže. Čistí pokožku hlavy a pomáhá bojovat proti lupům a při vypadávání vlasů. Inhalace blahodárně působí při střevních a žaludečních potížích a podporuje celkovou odolnost organismu. Levandulový olej patří mezi nejbezpečnější a nejpoužívanější éterické oleje a je jedním z mála olejů, který lze aplikovat přímo na pokožku.

Tento olej přidaný do masážní směsi může pomoci zmírnit svalové napětí, menstruační bolesti a bolesti hlavy.


Upozornění: Nepoužívejte levandulový olej v prvních měsících těhotenství, během kojení (laktace) a po potratu. Uchovávejte ho mimo dosah dětí. Před použitím proveďte na pokožce test citlivosti. Lidé trpící astmatem nemají vdechovat, inhalovat čistý levandulový olej. Pouze pro vnější použití. Vždy zřeďte. Možná citlivost kůže. Zabraňte kontaktu s očima, vnitřními ušima, sliznicemi a citlivými oblastmi.

 

Ocenění a certifikáty:

  • UNaTrue Certified Organic
  • Vegan (Veganské  - čistě rostlinná strava bez živočišných produktů)
  • No Animal Testing (Bez testovaní na zvířatech), 
  • Non-GMO (Bez geneticky modifikovaných látek), 
  • Gluten-free (neobsahují lepek) 

SloženíOlej z květů Lavandula Angustifolia (levandule)*

*Certifikovaná organická složka

 

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Éterické oleje
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: