Organyc bio dámské vložky extra silné prodloužené

Doprava za 1,- (v březnu na PPL výdejní místo)
Značka: Organyc
199 Kč
Skladem

Prodloužené vložky mají ergonomický tvar, křidélka a silnější savé jádro. Jsou vhodné při silném krvácením, po gynekologických zákrocích a po porodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Organyc bio dámské vložky extra silné prodloužené s křidélky jsou vhodné pro ženy s velmi silným krvácením, po gynekologických zákrocích a po poroduDíky silnějšímu jádru mají vysokou absorpční schopnost, stejně jako vložky mateřské. Tyto navíc vynikají ergonomickým tvarem a křidélky, jež pomohou lépe zabezpečit vložku na svém místě a ochránit prádlo před protečením. Z hygienických i praktických důvodů je každá vložka balena zvlášť.

Mimořádně jemný a hebký povrch vložky vyrobený z bio bavlny je vhodný pro citlivá místa, která mohou během menstruace trpět podrážděním a svěděním. Takový stav většinou podporují konvenčně vyráběné hygienické výrobky obsahující plast, řadu syntetických látek, jsou bělené chlórem a nedovolují tak ženské pokožce přirozeně dýchat.

S vložkami Organyc se nebudete "cítit jako v bavlnce", s nimi jste v bavlnce. Kvalitní bio bavlna navíc pomáhá zklidňovat a předcházet podráždění kůže.

Proč bio? Je zdravější pro Vás i životní prostředí. Vložky Organyc jsou plně rozložitelné, a to včetně obalových materiálů.

  • Organyc je první ženská hygienická řada vyrobená ze 100% biologické bavlny, bělené bez chlóru. U vložek Organyc je biologická bavlna použita uvnitř i vně.
  • Celá řada je certifikována bio ICEA a SOIL ASSOCIATION 
  • Bez parfemace, kovu, plastu
  • Spodní část vložek a sáček jsou vyrobeny z exklusivních polymerů kukuřičného škrobu, který je plně rozložitelný a kompostovatelný
  • Balení – krabičky – jsou vyrobeny z recyklovaného papíru

Složení výrobků Organyc:
80% bio bavlna, 20% rozložitelného polymeru z kukuřičného škrobu
100% rozložitelné a kompostovatelné

Klinicky a dermatologicky testované. Vhodné při silném krvácení, pro ženy po porodu, po gynekologických zákrocích.

Počet kusů v balení: 10 ks 

Vyrobeno v USA. 

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: