I když eshop vylepšujeme, Vaše objednávky přijímáme a pečlivě na nich pracujeme. Moc děkujeme :-).

Masážní váleček (face roller) z opálu

635 Kč
Skladem

Prokrvuje pokožku obličeje, aktivuje svaly a lymfu a skvěle zapracuje krém nebo sérum do pokožky. Vychlazený osvěžuje a vypíná pokožku. Dvě velikosti v jednom.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masážní váleček - face roller z opálu je určen pro masáž obličeje a dekoltu. Má dvě části, větší část je určena na masáž líc, brady, dekoltu, krku a čela, menší část je určena na jemnou masáž očního okolí. Je vyroben z polodrahokamu opálu.

Masáž válečkem napomáhá proudění lymfy, čímž stimuluje lymfatický systém a zmírňuje otoky obličeje, dále zlepšuje elasticitu pleti, formuje kontury obličeje a pomáhá redukci vrásek a rozšířených pórů. Celkově zlepšuje vzhled pokožky.

TIP: před použitím vložte váleček na pár hodin do chladničky. Vychlazený kámen pracuje účinněji při eliminaci otoků nebo rozšířených pórů.

Masážní váleček používáme denně, 1-2x, vždy na důkladně vyčištěnou pleť.

Masáž válečkem začínáme v dolní části krku, kde postupujeme pohyby směrem nahoru. Bradu masírujeme směrem nahoru a kolem rtů po stranách také směrem nahoru. Dále tvář masírujeme v oblasti nosu směrem dolů od kořene nosu a k lícním kostem, od středu ke krajům obličeje. Čelo masírujeme v obou směrech, vertikálně i horizontálně. Oblast kolem očí masírujeme menší částí válečku vždy směrem ven (ke spánkem).

Po použití váleček otřete jemným navlhčeným hadříkem a nechte volně vyschnout. Hladké plochy se mohou dezinfikovat alkoholem.

Balené v pevné papírové krabičce s magnetickým poklopem

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: