Z důvodu již téměř letního počasí nemůžeme v pátek předávat zásilky do přepravy, aby nezůstaly přes víkend na depu v nehlídané teplotě. Děkujeme za pochopení.
 

Masážní váleček (face roller) z opálu

 

Masážní váleček - face roller je určen pro masáž obličeje a dekoltu. Má dvě části, větší část je určena na masáž líc, brady, dekoltu, krku a čela, menší část je určena na jemnou masáž očního okolí. Je vyroben z polodrahokamu opálu.

Masáž válečkem napomáhá proudění lymfy, čímž stimuluje lymfatický systém a zmírňuje otoky obličeje, dále zlepšuje elasticitu pleti, formuje kontury obličeje a pomáhá redukci vrásek a rozšířených pórů. Celkově zlepšuje vzhled pokožky.

TIP: před použitím vložte váleček na pár hodin do chladničky. Vychlazený kámen pracuje účinněji při eliminaci otoků nebo rozšířených pórů.

Masážní váleček používáme denně, 1-2x, vždy na důkladně vyčištěnou pleť.

Masáž válečkem začínáme v dolní části krku, kde postupujeme pohyby směrem nahoru. Bradu masírujeme směrem nahoru a kolem rtů po stranách také směrem nahoru. Dále tvář masírujeme v oblasti nosu směrem dolů od kořene nosu a k lícním kostem, od středu ke krajům obličeje. Čelo masírujeme v obou směrech, vertikálně i horizontálně. Oblast kolem očí masírujeme menší částí válečku vždy směrem ven (ke spánkem).

Po použití váleček otřete jemným navlhčeným hadříkem a nechte volně vyschnout. Hladké plochy se mohou dezinfikovat alkoholem.

Balené v pevné papírové krabičce s magnetickým poklopem

Dostupnost Skladem
635 Kč
   
Značka U šťastné včely
Kategorie horké novinky
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: