NORTH AMERICAN HERB & SPICE Bylinná podpora pro podporu činnosti štítné žlázy - Thyroset

829 Kč
Skladem

Přírodní směs tyrosinu, mořské řasy kelp, oregána a tymiánu v rostlinných kapslích je pomocníkem při snaze přirozeně podpořit produkci hormonů štítné žlázy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NORTH AMERICAN HERB & SPICE Bylinná podpora pro podporu činnosti štítné žlázy - Thyroset je přírodní komplex pro podporu normální činnosti štítné žlázy a celého endokrinního systému. Kombinace obsaženého tyrosinu a mořské řasy kelp pomáhá přirozeně podpořit produkci hormonů štítné žlázy.

Doplněk stravy Thyroset od North American Herb and Spice představuje účinný komplex mořské řasy kelp původem ze znečištěním tolik nezatíženého Atlantského oceánu a moře okolo Islandu. Dále obsahuje esenciální aminokyseliny L-thyrosin, oleje z divokého vysokohorského oregana a rozmarýnu. Funguje jako podpora normální činnosti štítné žlázy a celého endokrinního systému.

Pro lepší účinek výrobce doporučuje užívat společně s kapslemi ActiFEM a koncentrovaným džusem Oreganol. Můžete také používat OregaShield balzám a potírat jím vaši štítnou žlázu zvenčí.

Klíčové ingredience

KELP - chaluhy, sofistikovaný výtvor přírody pro podporu normální činnosti hormonálního systému, zejména funkce štítné žlázy, mužských pohlavních žláz a vaječníků. NAHS chaluhy do svých doplňků stravy získává výhradně ze znečištěním nezatížených oblastí oceánu v okolí Islandu a dalších oblastí v Atlantském oceánu. Řasy podporují také normální činnost imunitního systému a přispívají k udržení stabilní hmotnosti.

OREGANO - P73 olej z vysokohorského oregana je doslova nabitý sluneční energií. Působí dezinfekčně a antisepticky. Má antimikrobiální účinek a pomáhá podpořit přirozenou ochrannou funkci organismu před infekčním onemocnění

ROZMARÝN - vysoce potentní bylinka bohatá na antioxidační látky. Přirozeně disponuje vysokým obsahem hořčíku, draslíku a kyseliny rozmarýnové. Podporuje normální činnost nadledvinek. Používání rozmarýnu má opravdu dlouhodobou tradici - sahá až do roku 5 000 př. n. l., kdy jej jako kulinářskou a léčivou bylinu používali staří Řekové a Římané.

 

Užívání

Užívejte dvě kapsle dvakrát denně.

Bez lepku, Sugar Free, Lactose Free, Soy Free, GMO Free, Vegan, Low Carb, Keto, I pro kojící

Složení: divoké mořské chaluhy (kelp), L-thyrosin, sušené horské divoké oreagno, divoký sušený rozmarýn

Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: