Prostorový difuzér éterických olejů

Značka: Nobilis Tilia
1 577 Kč
Skladem

Difuzér v luxusním designu představuje nejšetrnější způsob rozptylování éterických olejů do prostoru. Součástí je regulátor intenzity a časový spínač v ovladači

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prostorový difuzér éterických olejů ze dřeva a skla představuje nejjednodušší a zároveň nejšetrnější způsob rozptylování éterických olejů do prostoru. Vonné molekuly se uvolňují mechanicky bez zahřívání, a tak si éterické oleje zachovávají všechny vlastnosti důležité pro jejich antimikrobiální a dezinfekční účinek v ovzduší. Svým bezpečným chodem vytváří příjemnou a zdravou atmosféru v každém prostředí.

Difuzér obsahuje tichou vývěvu v dřevěném podstavci a skleněnou baňku na éterický olej. Součástí difuzéru je ovladač s regulátorem intenzity a časovým spínačem. Ten umožňuje naprogramovat 3 cykly difúze éterických olejů, každý dlouhý 15 minut s 30 minutovými přestávkami mezi cykly.

KOMU UDĚLÁ RADOST

Je vhodný pro prostory od 40 do 100 m2, tedy větší místností v domácnosti či podnikání, které je potřeba rychle provonět.

JAK SE POUŽÍVÁ

Jednu až dvě lžičky vybraného 100% přírodního éterického oleje nebo směsi éterických olejů nakapejte do skleněné baňky difuzéru a přístroj zapněte. Do difuzéru můžete rovněž použít čisté hydroláty (pravé květové vody). Do difuzéru nepatří rostlinné oleje.

 

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Difuzéry
Hmotnost: 0.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: