ProViotic Helicobacter 10 tbl.

Značka: ProViotic
953 Kč
Na dotaz

Jedinečné 100% veganské probiotikum v BIO kvalitě se 7,5 miliardami živých buněk. Izolovaný Lactobacillus bulgaricus v zeleninové šťávě, bez GMO a bez alergenů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ProViotic Helicobacter 10 tbl. obsahuje 7,5 miliard živých buněk Lactobacillus bulgaricus. ProViotikum je jedinečný tím, že je izolován od kvítků sněženky, pěstovaný v organickém zeleninové šťávě neobsahuje laktózu a je tak 100% veganský.

ProViotic Helicobacter je speciálně  vyvinut s Hardvard medical school.

Hlavní výhody:

  • 100% vegan a bio
  • Izolovaný Lactobacillus bulgaricus v zeleninové šťávě
  • USDA certfikátem (bio certifikát vydaný USA FDA)
  • bez GMO
  • bez alergenů

ProViotic obsahuje Lactobacillus Bulgaricus, který je izolován v zeleninové šťávě (spirulina, mrkvový exktrakt a rajčatový extrakt).

Lactobacillus Bulgaricus GLB 44, který obsahuje ProViotic je izolován ze sněženky v Bulharsku. Kompletní výroba probiotika probíhá na území Bulharska.

Co je Lactobacillus Bulgaricus?

Je to lactobacil, který je izolován z rostlin. Poprvé byl popsán v roce 1905 ale až v roce 2014 se poprvé izoloval do capslí a tablet a mohl být distribuován z Bulharska do zbytku světa. Náš lactobacillus bulgaricus je izolován z květních lístků sněženky a proto je unikátní mezi ostatními Lactobacily. Lactobacillus bulgaricus v ProViotic je kmen GLB 44.

Dávkování

ProViotic Helicobacter, neobsahuje laktózu. Doporučené dávkování: dospelí a děti 2 tablety denně po jídle, zapít dostatečně množstvím tekutiny. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Nutriční hodnoty: pro jednu kapsli produktu  

Kalorie

  •              Kalórie z tuků

1,71 kcal

0,06 kcal

Tuky

  • Saturované tuky
  • Další tuky

0,01 g

0g

0g

Cholesterol 0,00 mg
Sodík 1,38 mg
Draslík 12.7 mg

Sacharidy

  • Vláknina
  • Cukry

0,40 g

0,12 g

0,17 g

Protein 0,04 g
Vitamin D 0,00 mg

Vápnik

Železo

1,06 mg

0,02 mg

 

Složení : Lactobacillus bulgaricus GLB44 tableta 7,5 miliard CFU 0,75 g

Upozornění

Skladujte v suchu při teplotě od 5 ° C do 25 ° C v dobře uzavřeném obalu. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na spodní straně obalu.

Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

 

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: