Z důvodu vysokých teplot nemůžeme v pátek předávat zásilky do přepravy, aby nezůstaly přes víkend na depu v nehlídané teplotě. Děkujeme za pochopení.

ProViotic Imuno-aktivátor vegánske probiotikum 30 tbl.

Značka: ProViotic
799 Kč
Skladem

ProViotic Imuno-aktivátor vegánske probiotikum 30 tbl.

IProViotic Imuno-aktivátor je produkt, který snižuje riziko následné bakteriální infekce a zánětu plic, které jsou nejčastějšími sekundárními komplikacemi způsobujícími nemoci po závažném virovém útoku na dýchací systém.
ProViotic Imuno-aktivátor je nového ProViotikum s polypeptidy a lipopolysacharidy, určené k aktivaci nejen vrozené imunity, ale i získané imunity vůči šesti nejběžnějším patogenům během zápalu plic.

Produkt jsme vyvinuli specialisty prof. Rahamin Shekerdjiiski a akad. Bogdan Petrunov. Výsledkem spolupráce je zjištění, že imuno-aktivátor pomáhak modelaci imunitního systému s cílem snížit riziko sekundárních infekcí v plicích způsobených virovými infekcemi. ProViotic imuno-aktivátor aktivuje imunitu speciálně proti infekci v plicích včetně patogenů: Streptococcus pyogenes, Staphylococcus aureus, Klebsiela pneumonae, Candida albicans, Haemophilus influenzae, Neisseria catarrhalis.

Tento komplex imunoaktivity se kombinuje s novým a nejsilnějším kmenem ProViotic Lactobacillus plantarum GLP3. L. plantarum, kt. vykazuje interakci s enterocyty v gastrointestinálním traktu, což vytváří synergickou imunomodulaci. Pokusy na lidech prokázaly, že produkce cytokinů, fagocytární aktivita, produkce protilátek a funkce T-buněk stoupají s příjmem L. plantarum. Všechny tyto imunologické buňky, molekuly a mediátory pomáhají tělu vyrovnat se s nemocemi způsobenými různými mikroorganismy - viry, bakteriemi, plísněmi a kvasinkami. Ukázalo se, že dlouhodobá konzumace produktů obsahujících L. plantarum zvyšuje syntézu důležitých imunologických molekul, jako jsou IL-lp, IL-2, IL-6, IL-8, IL-10 a IFN-y.

Hlavní výhody:

  • 100% vegan a bio
  • Izolovaný Lactobacillus bulgaricus v zeleninové šťáve
  • USDA certfikátem (bio certifikát vydaný USA FDA)
  • bez GMO
  • bez alergénů

ProViotic obsahuje Lactobacillus Bulgaricus, který je izolován v zeleninové šťávě (spirulina, mrkvový exktrakt a rajčatový extrakt).

Lactobacillus Bulgaricus GLB 44, který obsahuje ProViotic je izolován ze sněženky v Bulharsku. Kompletna výroba probiotika probíhá na území Bulharska.

Co je Lactobacillus Bulgaricus?

Je to lactobacil, který je izolován z rostlin. Poprvé byl popsán v roce 1905 ale až v roce 2014 se poprvé izoloval do capslí a tablet a mohl být distribuován z Bulharska do zbytku světa. Náš lactobacillus bulgaricus je izolován z květních lístků sněženky a proto je unikátní mezi ostatními Lactobacily. Lactobacillus bulgaricus v ProViotic je kmen GLB 44.

Dávkování

Na imunoprofylaxe u dětí ve věku od 3 do 14 let po dobu 30 dní 1 tabletu denně, ráno nalačno.

K dosažení trvalého účinku 1 tableta ráno na lačno po dobu 20 po sobě následujících dní v 3 po sobě následujících měsících. Toto dávkování lze opakovat po 5-6 měsících.

Na imunoprofylaxe u dospělých 2 tablety denně ráno na prázdný žaludek po dobu 30 dní.

Udržování - 2 tablety denně ráno na lačno po dobu 20 po sobě následujících dní v 3 po sobě následujících měsících. Toto dávkování lze opakovat po 5-6 měsících.

 

Doporučena denní dávka

Složení

1 tabletka

2 tabletky

Lactobacillus plantarum GLP3

150 mg/ 1,5 mld. živých buněk

300 mg/ 3 mld. živých buněk

Liposacharidy a lipopeptidy

22,5 mg

45 mg

Prebiotika (extrakt z čekanky)

127,5 mg

225 mg

 

Upozornění

Skladujte na suchém a chladném místě. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na spodní straně obalu.

Jiná barva nebo chuť nenarušuje kvalitu produktu nakolik je vyroben z přírodních zdrojů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení obsahu ProViotic

Každá tableta ProViotic Imuno-aktivátor - Doplněk výživy obsahuje:
- 150 mg Lactobacillus plantarum GLP3 (1,5 miliardy živých buněk)
- 22,5 mg imunoaktivačný komplex (lipopolysacharidy a lipopeptidy)
- 127,5 mg prebiotika (extrakt z čekanky)

Netto váha 1 tabletky je 9g

 

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení