I když eshop vylepšujeme, Vaše objednávky přijímáme a pečlivě na nich pracujeme. Moc děkujeme :-). Přejeme všem jen to nej v tomto roce 2023. Moc se těšíme na další spolupráci.

ProViotic Imuno-aktivátor veganské probiotikum 30 tbl.

Značka: ProViotic
799 Kč
Skladem

Jedinečné, 100% veganské probiotikum v BIO kvalitě, s polypeptidy a lipopolysacharidy, stimuluje imunitní systém a pomáhá při onemocnění dýchacího systému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ProViotic Imuno-aktivátor veganské probiotikum 30 tbl. přispívá ke snížení rizika následné bakteriální infekce a zánětu plic, které jsou nejčastějšími sekundárními komplikacemi způsobujícími nemoci po závažném virovém útoku na dýchací systém.

ProViotic Imuno-aktivátor je nového ProViotikum s polypeptidy a lipopolysacharidy, určené k aktivaci nejen vrozené imunity, ale i získané imunity vůči šesti nejběžnějším patogenům během zápalu plic.

Produkt jsme vyvinuli specialisty prof. Rahamin Shekerdjiiski a akad. Bogdan Petrunov. Výsledkem spolupráce je zjištění, že imuno-aktivátor pomáhak modelaci imunitního systému s cílem snížit riziko sekundárních infekcí v plicích způsobených virovými infekcemi. ProViotic imuno-aktivátor aktivuje imunitu speciálně proti infekci v plicích včetně patogenů: Streptococcus pyogenes, Staphylococcus aureus, Klebsiela pneumonae, Candida albicans, Haemophilus influenzae, Neisseria catarrhalis.

Tento komplex imunoaktivity se kombinuje s novým a nejsilnějším kmenem ProViotic Lactobacillus plantarum GLP3. L. plantarum, kt. vykazuje interakci s enterocyty v gastrointestinálním traktu, což vytváří synergickou imunomodulaci. Pokusy na lidech prokázaly, že produkce cytokinů, fagocytární aktivita, produkce protilátek a funkce T-buněk stoupají s příjmem L. plantarum. Všechny tyto imunologické buňky, molekuly a mediátory pomáhají tělu vyrovnat se s nemocemi způsobenými různými mikroorganismy - viry, bakteriemi, plísněmi a kvasinkami. Ukázalo se, že dlouhodobá konzumace produktů obsahujících L. plantarum zvyšuje syntézu důležitých imunologických molekul, jako jsou IL-lp, IL-2, IL-6, IL-8, IL-10 a IFN-y.

Hlavní výhody:

  • 100% vegan a bio
  • Izolovaný Lactobacillus bulgaricus v zeleninové šťávě
  • USDA certfikátem (bio certifikát vydaný USA FDA)
  • bez GMO
  • bez alergenů

ProViotic obsahuje Lactobacillus Bulgaricus, který je izolován v zeleninové šťávě (spirulina, mrkvový exktrakt a rajčatový extrakt).

Lactobacillus Bulgaricus GLB 44, který obsahuje ProViotic je izolován ze sněženky v Bulharsku. Kompletna výroba probiotika probíhá na území Bulharska.

Co je Lactobacillus Bulgaricus?

Je to lactobacil, který je izolován z rostlin. Poprvé byl popsán v roce 1905 ale až v roce 2014 se poprvé izoloval do capslí a tablet a mohl být distribuován z Bulharska do zbytku světa. Náš lactobacillus bulgaricus je izolován z květních lístků sněženky a proto je unikátní mezi ostatními Lactobacily. Lactobacillus bulgaricus v ProViotic je kmen GLB 44.

Dávkování

Na imunoprofylaxe u dětí ve věku od 3 do 14 let po dobu 30 dní 1 tabletu denně, ráno nalačno.

K dosažení trvalého účinku 1 tableta ráno na lačno po dobu 20 po sobě následujících dní v 3 po sobě následujících měsících. Toto dávkování lze opakovat po 5-6 měsících.

Na imunoprofylaxe u dospělých 2 tablety denně ráno na prázdný žaludek po dobu 30 dní.

Udržování - 2 tablety denně ráno na lačno po dobu 20 po sobě následujících dní v 3 po sobě následujících měsících. Toto dávkování lze opakovat po 5-6 měsících.

 

Doporučena denní dávka

Složení

1 tabletka

2 tabletky

Lactobacillus plantarum GLP3

150 mg/ 1,5 mld. živých buněk

300 mg/ 3 mld. živých buněk

Liposacharidy a lipopeptidy

22,5 mg

45 mg

Prebiotika (extrakt z čekanky)

127,5 mg

225 mg

 

Složení obsahu ProViotic

Každá tableta ProViotic Imuno-aktivátor - Doplněk výživy obsahuje:
- 150 mg Lactobacillus plantarum GLP3 (1,5 miliardy živých buněk)
- 22,5 mg imunoaktivačný komplex (lipopolysacharidy a lipopeptidy)
- 127,5 mg prebiotika (extrakt z čekanky)

Netto váha 1 tabletky je 9g

Upozornění

Skladujte na suchém a chladném místě. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na spodní straně obalu.

Jiná barva nebo chuť nenarušuje kvalitu produktu nakolik je vyroben z přírodních zdrojů.

Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

 

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: