I když eshop vylepšujeme, Vaše objednávky přijímáme a pečlivě na nich pracujeme. Moc děkujeme :-).

Sada plátěných sáčků na potraviny z biobavlny – velké (3 ks)

Značka: Tierra Verde
299 Kč 99,67 Kč / 1 ks
Skladem

Sáčky ze silnějšího plátna z biobavlny se hodí zejména na celý bochník chleba nebo víc kusů pečiva. Nahradí všechny mikrotenové sáčky, ve kterých pečivo tak rádo plesniví. Pytlíky mají utahovací šňůrku, takže obsah jen tak nevypadne, a pytlík jde i snadno pověsit. Do těchto biobavlněných sáčků lze potraviny přímo nakupovat, nebo je v nich i skladovat. Štítky z váhy na nich bez problémů drží. Rozměr 46 × 30 cm. Schváleno Státním zdravotním ústavem na použití pro potraviny.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud se na biobavlně vyskytne skvrna, ošetříme ji před praním žlučovým mýdlem nebo olivovým mýdlem s citronovým extraktem. Bavlněné materiály ocení praní v mýdlových ořeších – zůstávají měkké a prodyšné. K praní lze použít i prací gel z mýdlových ořechůDoporučujeme prát na 60 ºC.

  • Na přírodní materiály zásadně nepoužíváme aviváž, protože se usazuje se na vláknech a snižuje savost vláken. Pro závěrečnou máchací lázeň použijeme máchadlo, které vypláchne z materiálu zbytky pracího prostředku a udržuje tak prádlo měkké a prodyšné (není nutné, pokud pereme v mýdlových ořeších).

 

Složení:

100% GOTS-certifikovaná biobavlna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: