SoZoLe Rose BIO éterický olej Tymián 10ml

Značka: SoZoLe Rose
299 Kč
Skladem

Je antibakteriální, antivirový a protiplísňový. Posiluje tělo a duši. Má intenzivní bylinnou vůni, která pomáhá při úzkostech a strachu. Top při virové nemoci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SoZoLe Rose BIO éterický olej Tymián 10ml je antibakteriální, antivirový, protiplísňový a skvěle pohlcuje pachy. Posiluje nejen funkci celého organismu, ale i psychiku. Jeho intenzivní bylinná vůně pomáhá při úzkostech, strachu a nervovém vyčerpání. Jeho název vychází z řeckého Thymus, tj. odvaha. Přivoňte a pocítíte sami jeho obrovskou a nezdolnou sílu.

 

100% éterický olej Tymián z rodinného organického zemědělství. Je antibakteriální, antivirový a protiplísňový. Posiluje nejen funkci celého organismu, ale i psychiku. Jeho intenzivní bylinná vůně pomáhá při úzkostech a strachu, nočních můrách a celkovém nervovém vyčerpání. K tomuto účelu nás odkazuje i jeho řecký název Thymus, tj. odvaha. Po Tymiánu sáhněte vždy, když potřebujete opravdu silně “nakopnout”, zejména v  obdobích virových onemocnění.

Náš tymiánový éterický olej je s vysokým obsahem thymolu a označuje se jako Thymus Vulgaris ct Thymol. Zjednodušeně to znamená, že je opravdu silný a účinný. Thymol patří do skupiny přírodních látek, jež účinně ničí viry, bakterie, plísně. Tymiánový éterický olej běžně najdete jako součást léků na vykašlávání, desinfekčních prostředků a léků určených k zánětům ústní dutiny. Efektivně působí při problémech s nehtovou plísní a při zápachu nohou.

Pokud je pro Vás tento éterický olej velmi silný, nebojte se jej zkombinovat a zjemnit levandulovým. Další vhodné kombinace s oreganem, mátou, jehličnany či levandulí.

100% čisté přírodní produkty, pocházející z rodinného organického zemědělství. Tyto produkty jsou součástí řady “Drobní zemědělci” – jeden pěstitel – jedno pole – jedna produkce. Podporujeme malé rodinné podnikání, tvrdou práci poctivých lidí.

Vybrali jsme pro Vás černé neprůhledné sklo s vnitřním kapátkem. Vloženo do krabičky z recyklovaného papíru. Dvojitá ochrana k zachování kvalit našich olejů do “poslední kapičky”.

Nepoužívat vnitřně. Chraňte oči. Nepoužívat neředěné na pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení (INCI): 100% Thymus Vulgaris Oil, Linalool*, Geraniol*, Citral* (*přirozeně se vyskytující složky éterického oleje)

CAS: 84929-51-1

EINECS: 284-535-7

Způsob výroby: parovodní destilace čerstvých nebo sušených nadzemních částí rostliny

Tymián se sbírá – v měsíci červnu

Země původu: Bulharsko

 

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Éterické oleje
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: