I když eshop vylepšujeme, Vaše objednávky přijímáme a pečlivě na nich pracujeme. Moc děkujeme :-).

SoZoLe Rose Éterický olej Cypřiš 10ml

Značka: SoZoLe Rose
239 Kč
Skladem

100% Éterický olej Cypřiš nás se svou dřevito-pryskyřičnou vůní s kořenitými podtóny posiluje po všech stránkách. Pomáhá soustředit se na to podstatné, odolat pokušení a dokončit započaté. Odhání výčitky a přináší optimismus. Podporuje adaptaci a naši schopnost vyrovnat se se smutkem a změnami. Uklidňuje a uzemňuje.

100% Éterický olej Cypřiš nás se svou dřevito-pryskyřičnou vůní s kořenitými podtóny posiluje po všech stránkách. Pomáhá soustředit se na to podstatné, odolat pokušení a dokončit započaté. Podporuje adaptaci a naši schopnost vyrovnat se se smutkem a změnami. Uklidňuje a uzemňuje. Je antibakteriální, protiinfekční, podporuje krevní a lymfatický oběh. Harmonizuje ženský cyklus a v kombinaci se šalvějí muškátovou reguluje nadměrné pocení v menopauze.

V historii se nejprve cypřiš používal jako kadidlo. Zmínky o něm nalezneme v papyrech starověkého Egypta. Ve Starověkém Řecku byl zasvěcen Hádovi, bohu podzemí a posmrtného života. Proto byl vysazován na pohřebištích. Toto propojení se ve Středomoří zachovalo dodnes. Je velmi vhodný v obdobích, kdy se musíme vyrovnat se smutem.

Jeho svíravých účinků si všimli už staří Asyřané a používali cypřišové jehličí k léčení hemeroidů. V orientálním lékařství byl cypřišový olej vyzdvihován jako prostředek pro oživení a regulaci krevního oběhu. Dočteme se o jeho využívání v mastích na ošetření křečových žil a hemoroidů.

Cypřišový olej nám pomáhá přijmout a zřeknout se, což si oceníme v obdobích adaptací. Odhání výčitky a přináší optimismus. Uvolňuje potlačenou energii, kterou jsme nemohli uvolnit díky pochybnostech o nás samotných. A zmiňuje se také při strachu z pomluv.

R. Tisserand ve své knize The Art of Aramotherapy (s.215) píše: “Jeho vůně je spíše “mužská”, i když mnoho žen ji uvítá jak osvěžující změnu v v porovnání s těžkou sladkostí v mnoha parfémech a esencích.” Cypřišová vůně je velmi osobitá. Dřevito-pryskyřičná s kořenitými podtóny a zelenou svěžestí.

Kombinace: Borovice, Sladký pomeranč, Růže damašská

V kombinaci s borovicí a sladkým pomerančem si v aromalampě či difuzéru vykouzlíte “vůni vánočního stromečku”.

100% čistý přírodní produkt, pocházející z magických lesů z pohoří Stará Planina. Podporujeme malé rodinné podnikání, tvrdou práci poctivých lidí.

Vybrali jsme pro Vás černé neprůhledné sklo s vnitřním kapátkem. Vloženo do krabičky z recyklovaného papíru. Dvojitá ochrana k zachování kvalit našich olejů do “poslední kapičky”.

Nepoužívat vnitřně. Chraňte oči. Nepoužívat neředěné na pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Nepoužívat v těhotenství a u malých dětí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% Éterický olej Cypřiš

Složení (INCI): 100%  Cupressus sempervirens Oil

CAS: 84696-07-1

EINECS: 283-626-9

Kompletní složení: 100% Cupressus sempervirens,  Limonene* (*přirozeně se vyskytující složky éterického oleje)

Způsob výroby: parovodní destilace drobných větviček a jehličí z pohoří Stará planina

Země původu: Bulharsko

 

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Éterické oleje
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: