SoZoLe Rose Éterický olej Pelyněk roční 10ml ex.: 09/23

Značka: SoZoLe Rose
339 Kč –32 %
Pelynek 10ml 3
339 Kč –32 % 229 Kč
Skladem

Napomáhá koncentraci. Posiluje chuť k jídlu, detoxikuje a stimuluje nervový systém. Je antiparazitický a antiseptický a také skvěle pohlcuje pachy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SoZoLe Rose Éterický olej Pelyněk roční 10ml má velmi silnou a výraznou vůni, která spouští emoce. Napomáhá koncentraci. Pohlcuje pachy. Posiluje chuť k jídlu, detoxikuje, stimuluje nervový systém. V historii se používal jako ochrana prostoru proti všemu zlému.

100% čistý přírodní produkt, pocházející z krásné krajiny v okolí bulharského Karlova. Tento produkt je součástí řady “Drobní zemědělci” – jeden pěstitel – jedno pole – jedna produkce. Podporujeme malé rodinné podnikání, tvrdou práci poctivých lidí.

100% Éterický olej Pelyněk roční má silnou a výraznou vůni, která spouští emoce. Napomáhá koncentraci. Pohlcuje pachy. Posiluje chuť k jídlu, detoxikuje, stimuluje nervový systém. Je antiparazitický a antiseptický olej. V historii se používal jako ochrana prostoru proti všemu zlému.

Přidejte několik kapek do aromalampy či difuzéru.

Kombinace s citrusy, zejména s grepem a levandulí.

Balení 12g – Pro Vaše pohodlí jsme zvolili tmavé skleněné lahvičky se skleněnou pipetou (dávkování je velmi snadné). Vloženo do ochranného tubusu z recyklovaného papíru. Dvojitá ochrana k zachování kvalit našich olejů do “poslední kapičky”.

Balení 10ml – Vybrali jsme pro Vás černé neprůhledné sklo s vnitřním kapátkem. Vloženo do krabičky z recyklovaného papíru. Dvojitá ochrana k zachování kvalit našich olejů do “poslední kapičky”.

Pro obsah thujonu se éterický olej nesmí užívat dlouhodobě. Nepoužívejte v těhotenství a době kojení.

Nepoužívat vnitřně. Chraňte oči. Nepoužívat neředěné na pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení (INCI): 100% Artemisia Annua Oil.

Pelyněk roční se sbírá – v červenci

Způsob výroby: parovodní destilace čerstvých nadzemních částí rostliny

Země původu: Bulharsko

 

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Éterické oleje
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: