SoZoLe Rose Éterický olej Rozmarýn 10ml

Značka: SoZoLe Rose
189 Kč
objednáno, skladem do 2 dnů

Tato kouzelná bylina je spojována s posílením koncentrace, štěstím a ochranou proti magii a čarodějnictví. Posiluje sebedůvěru a povzbuzuje celý organizmus.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SoZoLe Rose Éterický olej Rozmarýn 10ml obnovuje nadšení a podporuje sebedůvěru. Jeho nádherné osvěžující aroma se sladkostí a dřevitým nádechem povzbuzuje celý organismus. Působí proti únavě a nervovému vyčerpání. Prohřívá, posiluje při nachlazení a rýmách. Zlepšuje koncentraci a paměť. Jako posvátná bylina je ceněn již od starověku. Protože tradičně roste na skalách lemující pobřeží, označovali jej staří Římané jako “ros marinus” neboli “růže moře”. Od těchto dob je spojován se štěstím a učeností. Již ve starověku měla tato rostlina výsadní místo mezi posvátnými rostlinami. Symbolizovala věrnost, smrt, památku a učenost. Rozmarýnové věnce se nosili na svatbách a na pohřbech se bylinka pálila jako kadidlo. Je spojována s posílením koncentrace, štěstí a ochraně proti magii a čarodějnictví.

Je vhodný při nízkém sebevědomí, při přehnané přemýšlivosti a pochybnostech o každém činu. Posiluje důvěru ve vlastní potenciál.

Kombinace do difuzéru a aromalampy: s mátou, bazalkou, citronem

Zajímavosti

Rozmarýn byl zasvěcen bohu Apolonovi, starořeckému bohu lékařství, poezie a hudby.

V dobách morových ran se mu připisovala síla ochrany proti této zákeřné nemoci.

První destilace rozmarýnového oleje proběhla ve 13. století.

V Indii se tradičně používá v přípravcích proti vším a také na podporu zdravého růstu vlasů.

100% čistý přírodní produkt bez konzervantů, pocházející z krásné krajiny v okolí bulharského Karlova. Tento produkt je součástí řady “Drobní zemědělci” – jeden pěstitel – jedno pole – jedna produkce. Podporujeme malé rodinné podnikání, tvrdou práci poctivých lidí.

Balení 10ml – Vybrali jsme pro Vás černé neprůhledné sklo s vnitřním kapátkem. Vloženo do krabičky z recyklovaného papíru. Dvojitá ochrana k zachování kvalit našich olejů do “poslední kapičky”.

Nepoužívat vnitřně. Chraňte oči. Nepoužívat neředěné na pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Zvyšuje krevní tlak. Nevhodný pro děti do 2 let. Nevhodný pro těhotné a kojící.

Složení(INCI): 100% Rosmarinus officinalis Oil

CAS: 84604-14-8, 8000-25-7

EINECS: 283-291-9

Kompletní složení: 100% Rosmarinus officinalis Oil, Limonene*,Linalool* (*přirozeně se vyskytující složky éterického oleje)

Způsob výroby: parovodní destilace

Země původu: Bulharsko

 

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Éterické oleje
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: