SoZoLe Rose Vzácný éterický olej Yzop 10ml ex.: 09/23

Značka: SoZoLe Rose
319 Kč –21 %
Yzop 10ml 2
319 Kč –21 % 249 Kč
Skladem

Silice ze vzácné byliny Yzop, která má přirozené antivirové a antibakteriální účinky. V aromaterapii se používí také k posílení ducha a mozkové kapacity.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SoZoLe Rose Vzácný éterický olej Yzop je velmi vzácný éterický olej s antibakteriálními a protivirovými vlastnostmi. Je to očistný a nervy uklidňující olej, stimulující kreativitu. Medová teplá bylinno – dřevitá vůně, která pomáhá najít své vnitřní já a postavit se problémům čelem. Přidejte 1-2 kapky do aromalampy či difuzéru a posilte svou fyzickou i psychickou stránku.

100% éterický olej Yzop je jeden ze vzácných éterických olejů. Ze 100 kg čerstvých květů se pomocí parovodní destilace získá cca 900g čistého éterického oleje. Tato magická rostlina s krásnými květy byla jednou z nejvíce mysteriálních bylin starověku. Ve starých knihách se dočteme, že se používal k pročištění svatých míst. Dnes si je vážíme pro jeho antibakteriální a protivirové účinky. Podporuje odkašlávání. Považuje se za očistný a nervy uklidňující olej. Osobitá teplá bylinno – dřevitá vůně s kafrovým podtónem, která pomáhá najít své vnitřní já a znovu se postavit na své nohy. Stimuluje kreativitu,je skvělý při meditacích a k posílení vnitřní duchovní síly. Vhodný pro osoby snadno podléhajícím náladám a emocím druhých, v jejichž důsledku snadno absorbují napětí okolí.

Víte že, Yzop láká včely a včelaři jej zasazují v okolí svých úlů. Řadí se mezi jednu z nejvíce medonosných rostlin. Je to skvělé propojení aromaterapie, pěstitelství a včelařství. Nádherná symbióza přírody.

Kombinujte: s levandulí

100% čisté přírodní produkty, pocházející z krásné krajiny bulharského černomoří. Tyto produkty jsou součástí řady “Drobní zemědělci” – jeden pěstitel – jedno pole – jedna produkce. Podporujeme malé rodinné podnikání, tvrdou práci poctivých lidí.

Balení 10ml – Vybrali jsme pro Vás černé neprůhledné sklo s vnitřním kapátkem. Vloženo do krabičky z recyklovaného papíru. Dvojitá ochrana k zachování kvalit našich olejů do “poslední kapičky”.

Upozornění

Nepoužívat vnitřně. Chraňte oči. Nepoužívat neředěné na pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte v těhotenství a kojení, při epilepsii a u malých dětí.

 

Složení (INCI): 100% Hyssopus Officinalis Oil

CAS: 8006-83-5

EINECS: 283-266-2

Kompletní složení: 100% Hyssopus Officinalis Oil, Limonene*(*přirozeně se vyskytující složky éterického oleje)

Způsob výroby: parovodní destilace čerstvých květů

Yzop se sbírá – 2 x ročně, v červenci a září

Země původu: Bulharsko

 

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Éterické oleje
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: