Trime vitamín K2 80 µg - 90 kapslí

Značka: Trime
599 Kč
Skladem

80 μg je 100% denní dávky čistě přírodního vitamínu K2MK7 ve veganské kapsli. Patentované zpracování zaručuje maximální vstřebatelnost, čistotu a využitelnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trime vitamín K2 obsahuje Menaquinone-7 (MK-7), biologicky nejaktivnější formu vitamínu K2. V porovnání s jinými formami má nejdelší poločas rozpadu a zůstává tedy mnohem delší dobu v krevním oběhu. To je pro tělo biologicky využitelnější. Obsahuje více než 99% MK7 v all-trans konfiguraci, jedná se o vysoce biologicky dostupnou a čistou formu vitamínu. Získáván je biofermentací kultur Bacillus subtilis subsp. natto bez použití nebezpečných chemických látek. 

Pouze jediné formě vitamínu K2 se přisuzují nejlepší biologické funkce spojené s podporou zdravých kostí a kardiovaskulárního systému. Vitamín K2 – především pak menaquinone-7 (MK-7), představuje pro tělo nejdostupnější bioaktivní formu s nejdelším působením v krevním oběhu. Trime vitamín K2 obsahuje K2MK7 získaný patentovaným procesem přírodní fermentace geneticky nemodifikovaného kmene Bacillus subtilis subsp. natto. 

O vitamínu K2 lze říct, že podporuje normální stav kostí, správnou funkci srdce a cév a srážlivost krve.

Nutriční informace

Dávkování:
Dávek v balení:
 1 kapsle

  90

Množství v dávce: % Denní hodnoty
Vitamín K (menaquinone-7) 80 μg 107%

 

 

Složení: Inulin, K2MK7, veganská kapsle: hydroxypropylmethyl celulóza, rýžové slupky

Nejedná se o lék. Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: