Všechny produkty, které jsou nyní označeny momentálně nedostupné, budou naskladněny hned po novém roce. Přejeme všem krásný převánoční čas.

Armina

Armina

ARMINA. Jde o rodinnou firmu z Bulharska, která se pyšní vysokou kvalitou hydrolátů/květových vod, éterických olejů, ale i potravinových jednodruhových olejů. Všechny její výrobky jsou certifikované evropským BIO certifikátem a většina z nich je dokonce v potravinářské kvalitě. Nabízí všestranné produkty pro aromaterapii, kosmetiku, vaření a pečení, přípravu drinků a koktejlů, ale také pro péči o děti. Je nám potěšením vám jejich produkty představit: Vaši pozornost si zaslouží zejména vysokokvalitní hydroláty z růží a mandlový olej, který je pýchou značky Armina, protože je lisovaný z plodů jejich vlastních mandloní, a tím pádem se řadí mezi top kvalitu v rámci jednodruhových olejů. Nezaostávají ani éterické oleje, u kterých nabízíme mnoho známých i méně se objevujících druhů, které jsou o to zajímavější. 

Podotkneme, že cca 80% éterických/esenciálních olejů Armina pochází z jejich vlastních organických zdrojů v Bulharsku, čímž se odlišují od konkurence. Najdete mezi nima evropské bylinky, květy, ale i stromy, které jsou pro svý blahorádní účinky známe po staletí. Specialitou je 5% éterický olej růže damašská v bio mandlovém oleji, který má nádhernou vůni růží, je ale jemný a vhodný i k aplikaci přímo na pokožku místo parfému.

195
1961195196
   
 • armina Kód: 6988
  Armina Bio třezalkový macerát v mandlovém oleji 50 ml
  Skladem

  Armina bio macerát z čerstvých květů třezalky tečkované v bio mandlovém oleji lisovaném za studena. Má univerzální použití, především silné regenerační a zklidňující účinky. Po staletí se používá na namožené svaly celého těla a díky svým účinkům je vhodný na reaktivní pleť se sklonem k zánětům, podráždění a ekzémem. Funguje skvěle i na různé poranění, odřeniny a jizvy. Může být kombinován s dalšími rostlinnými oleji. Vhodný i na velmi citlivou pleť. Všechny suroviny pocházejí z lokálního ekologického zemědělství a jsou v certifikované bio kvalitě.

  Produkt specifický tím, že na jeho přípravu se používají výhradně lokální suroviny. Na rozdíl od jiných macerátů, v tomto je použit bio mandlový olej z bulharské bio produkce. Má velmi jemnou neutrální vůni a intenzivnější regenerační účinky, snadněji se vstřebává v porovnání se slunečnicovým či olivovým olejem, které jsou častými nosnými oleji u macerátů.

  Třezalka (v angličtině St. John 's Wort) je rostlina, jejíž byly odpradávna připisovány až zázračné léčivé schopnosti. Sbírala se právě během dnů kolem svatojánské noci, kdy měli bylinky nejsilnější účinky.

  Macerát je efektivní jako masážny prostředek po sportovním výkonu, při namáhaných svalech, bolestech svalů apod. Ošetřuje drobná poranění, vhodný i na velmi citlivou pokožku, kterou má schopnost efektivně uklidnit a zregenerovat.


  195 Kč
     
  Značka: Armina

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem