Bio-D

V 80. letech minulého století bylo úkolem zakladatele Michaela Barwella čistit a udržovat komerční lodě. Byla to těžká práce s použitím průmyslových čisticích prostředků, pro které bylo nutné nosit těžké bezpečnostní vybavení, včetně respirátoru.
Michael byl šokován, když zjistil, že mnoho přísad ve výrobcích, které používal při práci, lze nalézt také v běžných domácích čisticích prostředcích. To ho přimělo hledat přirozeně odvozené alternativy, které by bezpečně a efektivně čistily, aniž by poškozovaly lidi nebo životní prostředí, a v roce 1989 se narodil Bio-D.
Michael od té doby odešel z podnikání a Lloyd Atkin převzal po práci s firmou od roku 1996. S Lloydem v čele tým Bio-D každý den pracuje na pokračování Michaelova odkazu a vytváří čisticí prostředky, které jsou účinné, etické a ne nestálo to Zemi.
399
4001399400
   
 • NXZ0000101 Kód: 526/720
  Bio-D prášek do myčky
  Skladem

  Prášek do myčky pomůže snadno dosáhnout perfektně čistého nádobí bez zaschlých zbytků jídla i usazených kapiček vody. Eliminuje fleky od potravin, jako je červená řepa či víno a zanechává nádobí čisté.


  399 Kč
  Značka: Bio-D

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem