Alteya Organics BIO sušené kvítky levandule 40g

170 Kč
Skladem

Levandule má hlubokou tradici v minulosti. Používala se při různých rituálech, při vaření, přidávala se do lázní, čajů a přípravků péče o pleť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Alteya Organics BIO sušené kvítky levandule 40g jsou pěstovány na rodinné levandulové farmě Alteya, která se nachází mezi majestátními svahy balkánských hor v srdci Bulharska. Pochází z ekologického zemědělství.

Květy levandule se tradičně používají ke zmírnění nespavosti, úzkosti a stresu. Suché květy levandule jsou skvělé pro výrobu sáčků, lze je přidat do směsí potpourri, použít do směsí koření nebo začlenit do domácích přípravků péče o pleť.

Dělají také přirozeně sladký a jemný čaj s nádhernou uklidňující vůní. Některé z prospěšných složek levandulových květů jsou přírodní esenciální oleje, taniny a flavonoidy, o kterých se předpokládá, že podporují celkovou pohodu. Levandule pochází ze Středomoří a její používání sahá tisíce let do minulosti.

Organické levandulové květiny neobsahují chemikálie, zbytky pesticidů, umělá barviva ani příchutě. Jsou přirozeně bez kofeinu.

Upozornění:

Květy levandule nezůstanou po sušení vždy fialové – barva se může lišit. Skladujte na suchém, chladném místě, mimo dosah přímého slunečního záření

Použití: Můžete využít při vaření, v umění, na vlastní kreativní výtvory.

Složení100% organické levandulové květiny

40g

UPOZORNĚNÍ: Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: