Pokud budou v letních dnech vysoké teploty, nebudeme moci odesílat zásilky v níž jsou produkty citlivé na teplo. Moc děkujeme za pochopení.

O nás

Když se mi narodila nejstarší z mých tří dcer a byla naprosto zdravá, byla jsem nejšťastnější. Po několika týdnech se jí však objevila první ložiska atopického ekzému. Já jako asi každá maminka jsem se jí snažila co nejvíce pomoci. Vyzkoušela jsem mnoho produktů, které slibovaly velký úspěch, ale bohužel nezabíralo nic. Jedna paní na facebookové skupince se zmínila o tom, že existuje společenství děvčat, které řeší podobné problémy s atopickým ekzémem jako já. Poté, co jsem vstoupila do skupinky Svět non toxic, se mi otevřely oči a zjistila jsem, že přírodní kosmetika a drogérie,  kterou mám doma není netoxická, i když se pyšní titulem přírodní.  Podle skvěle připraveného souboru doporučených produktů jsem přešla na čistou domácnost bez chemie. Poté, co jsem vyčistila naši domácnost od veškeré chemie, mojí dceři atopický ekzém zmizel. Byla jsem nesmírně šťastná a již jsem věděla, že
touto cestou chci jít.  Jako mamince na rodičovské dovolené mi hodně vadilo objednávat ze 3-4 eshopů kvůli drahému poštovnému. Popřemýšlela jsem tedy, že by bylo skvělé najít eshop prověřených a netoxických produktů. Zjistila jsem, že i více maminek by takový eshop uvítalo, proto jsem se rozhodla ho založit. A tím vznikl  můj eshop s prověřenými čistými netoxickými produkty. Velké díky patří skvělému kolektivu děvčat ze Světa non toxic. Stále se v této skupince učím novým věcem a po kontrole složení vkládám produkty, které nejdříve otestuji na sobě i celé rodině. Na eshopu "Příroda regeneruje" najdete i sekci, která se specializuje na produkty, jenž pomáhají pokožce zasažené atopickým ekzémem.
Snažím se, aby většina produktů na mém eshopu byla české výroby, protože u nás je několik úžasných českých mýdláren, které vyrábějí mýdla s láskou a péčí pro naše české zákazníky. Mým cílem je, aby existence mého eshopu nezatěžovala životní prostřední více, než je nezbytně nutné. Proto zásilky pro vás balím do obalového materiálu, který již k balení posloužil.

Moc se na Vás těším :-). Lucie