Pokud budou v letních dnech vysoké teploty, nebudeme moci odesílat zásilky v níž jsou produkty citlivé na teplo. Moc děkujeme za pochopení.

Drink it

Lahve Drink it vznikly, aby nahradily jednorázové PETky. Vyrábí je šikovné české a moravské ruce s cílem nabídnout ekologické, opakovaně použitelné a zdravotně nezávadné lahve. Celé lahve, od víčka až po obal z neoprenu, vznikají v malé české firmě a sklárně. Uchovávání vody ve skle je bezesporu nejzdravější možností osvědčenou už stovky let. Oproti lahvím z plastu neuvolňuje sklo do vody žádné škodlivé látky. Nošením Drinkitky chráníte přírodu, nezatěžujete ji zbytečnou výrobou a likvidací PET lahví. Drinkitka se hodí do školy, do práce i na cesty a pomůže vám k dodržování pitného režimu. Naplnit si ji můžete čím chcete, navíc ze skla “chutná jinak a lépe."

Všechny námi nabízené produkty značky Drink it jsou ověřené skupinou SVĚT NON-TOXIC a jsou netoxické.

Cena

450470
1450470
6 položek celkem
big (14)
od 450 Kč

Ve veselém červeném obalu s bílými puntíky najdete ekologickou lahev z odolného skla vhodnou i pro děti. Lahev udrží stabilní teplotu nápoje a lehce se čistí.

5833/1 L
big (19)
od 460 Kč

Odolná ekologická skleněná lahev vyrobená na Moravě. Je praktická, udrží stabilní teplotu nápoje a snadno se čistí. Je netoxická a dostupná v trendy designu.

5072/1 L
big (1)
460 Kč

Hravý desing bílých puntíků na tyrkysové má eko lahev z odolného skla. Je praktická, udrží teplotu nápoje delší dobu a snadno se čistí. Je vhodná i pro děti.

6103/34
přední strana
460 Kč

Eko lahev z odolného skla udrží teplotu nápoje a neuvolňuje do něj žádné škodlivé látky. Nemění jeho chuť. Je praktická a snadno se čistí. Vhodná i pro děti.

5812
big (28)
od 460 Kč

Ekologická lahev z odolného skla s designem masožravých rybek udrží stabilní teplotu nápoje a nemění jeho chuť. Je praktická a snadno se čistí. Český výrobek.

5860/25
big (18)
470 Kč
Odolná ekologická skleněná lahev z Moravy v příjemné barevné kombinaci fialové a žluté. Je praktická, udrží stabilní teplotu nápoje a nemění jeho chuť.
5839

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem