Balmonds

Mast Skin Salvation byla vložena na trh v roce 2007, kdy matka potřebovala bezpečný, přírodní balzám na ekzém své dcery. Nyní je tu přes tucet produktů, které způsobují revoluci ve způsobu, jakým lidé ošetřují a ošetřují svou pokožku.

71% světové populace trpí citlivou pokožkou. A ekzém postihuje více než 20% dětí na světě. Přesto stále je slyšet fráze: „Zkusil jsem všechno, ale zdá se, že nic nefunguje!

Kromě nabídky řady účinných přírodních řešení péče o pleť pro ekzémy, psoriázu, dermatitidu, růžovku a další jsme se vyvinuli nejen z oceněných produktů.

Vytvořili jsme komunitu, která nabízí odborné rady, soucitnou podporu a bezplatné zdroje pro kohokoli, kdo bojuje se svou kůží. Ať už jste velvyslancem značky Balmonds, čtenářem našeho informačního centra, nebo nás jednoduše sledujete na sociálních médiích, jste součástí naší rodiny.

Dospělí i děti se nyní na nás spoléhají na bezpečná, chemická a parfémová řešení jejich oslabujících problémů se suchou, citlivou a bolavou pokožkou. Používáme pouze ty nejkvalitnější přírodní ingredience. Každý z nich je pečlivě vybrán pro své výživné výhody pro pokožku, což zajišťuje jeho bezpečné použití na citlivou a alergii náchylnou pokožku bez rizika dlouhodobých, škodlivých nebo škodlivých vedlejších účinků.

V roce 2017 spoluzakladatel Lush Andrew Gerrie objevil život měnící efekty, které naše výrobky měly pro ty, kteří trpí kůží, a získal značku. Jeho vizí je dostat Balmonds do rukou každého člověka na celém světě, který to potřebuje.

Cena

390480
1390480
3 položek celkem
15 mast na ekzem skin salvation purepotions
od 390 Kč

100% přírodní hydratační balzám vyživuje vyčerpanou, suchou, svědivou, atopickou pokožku základními živinami a snižuje riziko dalšího podráždění. Veganský.

991/30
21 1 olej skin salvation purepotions
480 Kč

Univerzální hydratační tělový olej‎ s čistící levandulí, uklidňujícím heřmánkem a výživným konopím pro všechny druhy pleti, i tu nejcitlivější s projevy ekzému.

 

1980
Balmonds denní hydratační krém pro suchou a atopickou pokožku
od 480 Kč

100% přírodní hydratace po celý den. S výživným bambuckým máslem a konopným olejem, bez parfemace. Vegan, vhodný pro citlivou, suchou nebo svědivou pokožku.

994/100

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem