I když eshop vylepšujeme, Vaše objednávky přijímáme a pečlivě na nich pracujeme. Moc děkujeme :-). Přejeme všem jen to nej v tomto roce 2023. Moc se těšíme na další spolupráci.

Argital

ARGITAL

Italskou firmu a značku Argital založil v roce 1979 Dr. Giuseppe Ferraro, biolog a vyznavač antroposofického přístupu k životu. Je 100% přírodní a BIO kosmetika se zeleným jílem a léčivými bylinkami.

 

dott+stainer.png

Doktor Ferraro se dlouhodobě věnuje studiu poznatků o tradičním používání jílu v lidovém léčitelství i z pohledu antroposofie. Současně, ve spolupráci s univerzitními laboratořemi, realizuje vědecký výzkum mimořádně příznivých vlastností a účinků zeleného jílu Argital na pokožku i pro zdraví člověka.

Tyto poznatky uplatňuje v praxi při výrobě 100% přírodní a BIO kosmetiky ARGITAL. A nejen to. Dle stejných principů vyrábí i ekologicky šetrné BIO přípravky na praní a údržbu domácnosti BIOLAVO a myslí i na naše zvířecí kamarády. Pro ně vyrábí BIO kosmetiku se zeleným jílem pod značkou MI FIDO.

 

Filosofie přírodní kosmetiky Argital vychází ze tří hlavních principů:

1) Kosmetika nesmí ublížit pokožce ani zdraví uživatele.

2) Musí obsahovat účinné složky, které působí proti stárnutí pokožky a udržují ji pružnou a zdravou.

3) Pro výrobu využívá výhradně přírodní suroviny, získávané způsobem šetrným k životnímu prostředí.

 

Kosmetika Argital obsahuje výhradně vysoce kvalitní čistě přírodní složky:

  • Zelený jíl Argital, vysušený sluncem,

  • Čisté esenciální oleje, převážně v kvalitě GOLD,

  • Čisté za studena lisované rostlinné oleje,

  • Extrakty z léčivých rostlin pěstovaných v systému biodynamického (Demeter) nebo ekologického zemědělství (BIO), popř. ze sběru ve volné přírodě,

  • Čistou pramenitou vodu,

  • Přírodní vitamíny extrahované z rostlin,

  • Rostlinné emulgátory a pěnidla.

 

ARGITAL nepoužívá žádné syntetické látky: konzervanty, barviva, parfémy apod.

Mikrobiální čistota je zajišťována kombinací rostlinných extraktů, silic a speciálními technologickými postupy včetně dynamizace. Barva a vůně přípravků jsou dány výhradně barvou a vůní přírodních složek. 

Výroba a vývoj

Probíhají v souladu s antroposofickými principy. Vitální síla produktů je průběžně testována metodou citlivé krystalizace.

Aby si přípravky uchovaly maximální vitalitu a čerstvost, probíhá výroba zásadně v malých sériích, jejichž kvalita je pečlivě kontrolována. ARGITAL trvale usiluje o dosažení co nejvyšší kvality svých přípravků. Dbá na ochranu životního prostředí a šetrné využívání přírodních zdrojů. Produkty nejsou a nikdy nebyly testovány na zvířatech.

Dle antroposofické filosofie je v kosmetice důležitá nejen kvalita použitých surovin a technologie, ale také energie člověka, kterou do ní vkládá, stejně jako místo, kde probíhá výroba. Právě proto sídlí společnost Argital na Sicílii v čisté oblasti zalité sluncem na pobřeží Středozemního moře.

V současnosti je Argital dominantním výrobcem přírodní a BIO kosmetiky na bázi zeleného jílu, která si svou kvalitou a výjimečností získává stále větší oblibu. Kosmetika Argital je žádaná nejen v Itálii, ale i v mnoha dalších zemích, např.: Austrálie, Bulharsko, Čína, Chorvatsko, Estonsko, Finsko, Indie, Irsko, Japonsko, Jižní Korea, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malta, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Rusko, Singapur, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Taiwan, Ukrajina, USA, Velká Británie.

Cena

60380
160380
8 položek celkem
argital baby hypoalergenní sprchový šampon 20ml
od 60 Kč

100% přírodní hypoalergenní bio sprchový šampon s vůní vanilky šetrně pečuje o citlivou pleť dítěte. Netoxické pěnivé složky jemně myjí dětskou pokožku i vlásky

466/20
ARGITAL - Rostlinný vlasový kondicionér se zeleným jílem
60 Kč

100% přírodní netoxický vlasový kondicionér se zeleným jílem a jojobovým olejem pro bezproblémovou úpravu a rozčesávání vlasů. Vhodný pro jemné, rovné vlasy.

5740
Argital Ocistny sampon proti volnym radikalum
od 60 Kč

‎Účinné látky obsažené v bio čisticím šamponu eliminují volné radikály a zabraňují jejich tvorbě, chrání a posilují vlasy a zabraňují jejich oslabení a lámání.

457/20
Argital sampon na normalni a suche vlasy s lopuchovym korenem 500ml
od 60 Kč

Extrakt z kořene lopuchu a zelený jíl v tomto 100% přírodním bio šamponu posilují vlasy a přirozeně působí proti jejich vypadávání. Vlasy jsou zdravé a pevné.

454/20
Argital zelený jíl vysušený sluncem 1kg
od 280 Kč

Se 100% přírodním zeleným jílem vytvoříte netoxickou pečující koupel nebo detoxikační masku na obličej, tělo i vlasy. Zelený jíl čistí, regeneruje a vyživuje.

472/100
Argital Sampon na mastne vlasy a proti lupum s koprivou 500ml
od 360 Kč

100% přírodní zelený jíl a kopřiva obsažené v tomto bio šamponu zabraňují nadměrnému maštění vlasů a tvorbě lupů. Vlasy jsou lesklejší, pevnější a zářivější.

460/250
argital šampon rozjasňující na blond a jemné vlasy s heřmánkem 500ml
od 360 Kč

Šampon se zeleným jílem a extraktem z heřmánkových květů je vhodný pro blond nebo světlé vlasy. Jíl vlasy posiluje a extrakt z heřmánku je zesvětluje a vyživuje

463/250
ARGITAL - regenerační vlasová maska
380 Kč

Bio 100% přírodní maska na vlasy se zeleným jílem poskytuje netoxickou výživu namáhaným, poškozeným a roztřepeným vlasům a zároveň zabraňuje jejich zacuchávání.

7248

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem