Argital

Argital založil v roce 1979 v Itálii Dr. Giuseppe Ferraro, biolog a vyznavač antroposofického přístupu k životu. Vyvinul produkty přírodní a BIO kosmetiky se zeleným jílem a léčivými bylinkami. Filosofie přírodní kosmetiky Argital vychází ze tří hlavních principů: 1) Kosmetika nesmí ublížit pokožce ani zdraví uživatele, 2) Musí obsahovat účinné složky, které působí proti stárnutí pokožky a udržují ji pružnou a zdravou, 3) Pro výrobu využívá výhradně přírodní suroviny, získávané způsobem šetrným k životnímu prostředí.  ARGITAL nepoužívá žádné syntetické látky: konzervanty, barviva, parfémy apod. Mikrobiální čistota je zajišťována kombinací rostlinných extraktů, silic a speciálními technologickými postupy včetně dynamizace. Barva a vůně přípravků jsou dány výhradně barvou a vůní přírodních složek. Probíhají v souladu s antroposofickými principy. Vitální síla produktů je průběžně testována metodou citlivé krystalizace. Aby si přípravky uchovaly maximální vitalitu a čerstvost, probíhá výroba zásadně v malých sériích, jejichž kvalita je pečlivě kontrolována. ARGITAL trvale usiluje o dosažení co nejvyšší kvality svých přípravků. Dbá na ochranu životního prostředí a šetrné využívání přírodních zdrojů. Produkty nejsou a nikdy nebyly testovány na zvířatech.

Všechny námi nabízené produkty značky Argital jsou ověřené skupinou SVĚT NON-TOXIC a jsou netoxické.

 

Cena

60360
160360
7 položek celkem
argital baby hypoalergenní sprchový šampon 20ml
od 60 Kč

100% přírodní hypoalergenní bio sprchový šampon s vůní vanilky šetrně pečuje o citlivou pleť dítěte. Netoxické pěnivé složky jemně myjí dětskou pokožku i vlásky

466/20
Argital - regenerační vlasová maska
od 60 Kč

Bio 100% přírodní maska na vlasy se zeleným jílem poskytuje netoxickou výživu namáhaným, poškozeným a roztřepeným vlasům a zároveň zabraňuje jejich zacuchávání.

7248/20
Argital Ocistny sampon proti volnym radikalum
od 60 Kč

‎Účinné látky obsažené v bio čisticím šamponu eliminují volné radikály a zabraňují jejich tvorbě, chrání a posilují vlasy a zabraňují jejich oslabení a lámání.

457/20
Argital sampon na normalni a suche vlasy s lopuchovym korenem 500ml
od 60 Kč

Extrakt z kořene lopuchu a zelený jíl v tomto 100% přírodním bio šamponu posilují vlasy a přirozeně působí proti jejich vypadávání. Vlasy jsou zdravé a pevné.

454/20
Argital zelený jíl vysušený sluncem 1kg
od 280 Kč

Se 100% přírodním zeleným jílem vytvoříte netoxickou pečující koupel nebo detoxikační masku na obličej, tělo i vlasy. Zelený jíl čistí, regeneruje a vyživuje.

472/100
Argital Sampon na mastne vlasy a proti lupum s koprivou 500ml
od 360 Kč

100% přírodní zelený jíl a kopřiva obsažené v tomto bio šamponu zabraňují nadměrnému maštění vlasů a tvorbě lupů. Vlasy jsou lesklejší, pevnější a zářivější.

460/250
argital šampon rozjasňující na blond a jemné vlasy s heřmánkem 500ml
od 360 Kč

Šampon se zeleným jílem a extraktem z heřmánkových květů je vhodný pro blond nebo světlé vlasy. Jíl vlasy posiluje a extrakt z heřmánku je zesvětluje a vyživuje

463/250

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem