Ancient + Brave

Ancient + Brave je značka, která se řídí tím, že lidé a planeta jsou v centru jejich podnikání. Zakladatelka Kate Prince si dala za cíl pečlivě vybírat ty nejvýjimečnější ingredience za splnění podmínek udržitelnosti a etické výroby. Spojením jejích znalostí složení a vášně pro vytvoření skutečně udržitelného podniku se zrodila společnost Ancient + Brave. Odborníci míchájí organické rostlinné látky, inovativní nutraceutika a moderní nootropika, přičemž prioritou je účinnost, čistota a spolupráce s etickými dodavateli. Jejich  oceňované směsi a doplňky stravy pocházejí z udržitelných zdrojů, snadno se používají a nabízejí cílenou výživu. Oceňované inovativní receptury poskytují optimální denní výživu, která vám pomůže myslet, cítit se a vypadat co nejlépe. Pyšní se certifikátem B Corp. Společenská odpovědnost a odpovědnost k životnímu prostředí jsou v centru jejich podnikání od jeho počátku. Představují pevný závazek budovat inkluzivnější a udržitelnější ekonomiku a vyvážit zisk a účel. Ancient + Brave je zakládajícím členem komunity ESG Mark a je také firemním partnerem britské charitativní organizace Rainforest Concern, která chrání deštné pralesy a další důležitá přírodní stanoviště a spolupracuje s komunitami a organizacemi v osmi zemích. V každém aspektu jejich obalů zohledňují ekologickou udržitelnost a kdykoli je to možné, volí recyklované a recyklovatelné obaly - protože všechny obaly si zaslouží druhou šanci. Jejich obaly s označením FSC pocházejí z materiálů, které splňují přísné normy na ochranu lesů, zvířat a lidí, kteří jsou na nich závislí.

Všechny námi nabízené produkty značky Ancient + Brave jsou ověřené skupinou SVĚT NON-TOXIC a jsou netoxické.

Cena

899999
1899999
2 položek celkem
1 wild collagen 200 g
899 Kč

Superprémiový 100% enzymaticky hydrolyzovaný mořský kolagen z ekologicky lovených divokých ryb. Má neutrální vůni a chuť a také vysoký obsah bílkoviny.

8709
1 inspired brain collagyn 250 g
999 Kč

Nejčistší prémiová veganská alternativa živočišného kolagenu obohacená o účinné látky podporující činnost mozku, soustředění a odolnost vůči stresu. Bez lepku.

8793

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem