Z důvodu již téměř letního počasí nemůžeme v pátek předávat zásilky do přepravy, aby nezůstaly přes víkend na depu v nehlídané teplotě. Děkujeme za pochopení.

Lovinah

855
8561855856

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • lovinah řasenka Kód: 6364
  LOVINAH - Černá řasenka s rostlinnými kmenovými buňkami - Eye Of The Desert
  Momentálně nedostupné

  Černá řasenka od Lovinah je hotový přírodní poklad pro citlivé oči. Neobsahuje žádné dráždivé látky, naopak je obohacena o výživné přírodní složky, které vaše řasy posílí a podpoří jejich růst. Tři tahy řasenkou Lovinah's Eye of the Desert dodají vašim očím oslňující dramatický pohled a výrazně prodlouží vaše řasy. Její intenzivně černý, ultra pigmentovaný odstín nežmolkuje a dlouho vydrží v perfektním stavu. Na očích vydrží až 20 hodin a odolná potu i vlhkému počasí. Její štěteček byl navržen tak, aby co nejvíc usnadňoval aplikaci a neslepoval řasy. 

  Složení řasenky je na bázi rostlinných kmenových buněk, které mají prokazatelné účinky na podporu růstu řas - posilují totiž kmenové buňky v řasovém folikulu, které jsou za kvalitu i rychlost růstu řas zodpovědné. 


  855 Kč
  Značka: Lovinah
 • 439e3e862077169811b340522b697d22 Kód: 5162
  LOVINAH - Tekutá Oční Linka
  Skladem

  Přírodní tekuté oční linky SEE NO EVIL od luxusní americké indie značky Lovinah vás doslova okouzlí. Tyto cruelty-free oční linky jsou hedvábně hladké, ultra pigmentované, a dlouhotrvající. Snadno se nanáší, oči nádherně definují a nerozmazávají se!

  Konvenční oční linky mohou obsahovat škodlivé složky jako jsou například saze, formaldehydy a konzervační látky uvolňující formaldehyd, parabeny, syntetická barviva a jiné, které prostě nechcete na vaše oči aplikovat. Lovinah tekutá oční linka SEE NO EVIL je luxusní produkt za velmi dostupnou cenu. Je vyrobena bez mastku, parabenů, síranů, ftalátů a minerálních olejů. 


  855 Kč
     
  Značka: Lovinah

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem