Pokud budou v letních dnech vysoké teploty, nebudeme moci odesílat zásilky v níž jsou produkty citlivé na teplo. Moc děkujeme za pochopení.

Rein Styrke

Společnost Rein Styrke vyrábí doplňky stravy s ohledem na vás a vaši rodinu. Na základě kombinace znalostí o výživě, potravinářského nadšení, výzkumného zázemí a přístupu k surovinám vytvořila společnost Rein Styrke čistý a výživný doplněk stravy ze sušených sobích jater. Rein Styrke byla založena v Guovdageaidnu (Kautokeino) Ellen Cecilie Triumf-Buljo a Gry Hammer v roce 2014. Oba byli nadšenci do výživných tradičních potravin, celostního zdraví a udržitelnosti a chtěli vyvinout doplněk stravy, který na trhu dlouho chyběl. Od roku 2016 zákazníci po celé Evropě užívají játrové kapsle, které jim dodávají cennou výživu, kterou jiné potraviny často neposkytují. Zakladatelé tvrdě pracovali na tom, aby mohli nabídnout silný a zcela čistý doplněk stravy, který nikde jinde nenajdete.

 

Cena

10401041
110401041
1 položek celkem
vyr 34 ReinStyrke sobi jatra Terrapotheka
1 040 Kč

Sušená játra z divokých sobů, v kapslích z hovězí želatiny. Doplněk stravy vysoké kvality, vyrobený v Norsku, je plný vitamínů a minerálů ve vysoké koncentraci.

9840

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem