GRN [GRÜN]

GRN [GRÜN] kombinuje vybrané ingredience, nejnovější poznatky a přístupy ve vývoji kosmetiky a lásku a respekt k přírodě. Kosmetika s certifikáty Cosmos Organics, Cruelty Free a Vegan pro každého, komu záleží na zdraví i životním prostředí. GRN [GRÜN]je certifikovaná německá organická kosmetika s účinnými látkami a řadami pro péči o tělo, obličej a vlasy a také kompletní řada make-upu v atraktivních papírových obalech, které šetří zdroje. V roce 2008 Silke a Stephan Beckerovi, založili rodinnou společnost cosmondial a brzy poté uvedli na trh jejich první značku benecos. Cílem byla kosmetická značka pro specializované obchody, která kombinuje to nejlepší z třpytivé "konvenční" kosmetiky s certifikovanou přírodní kosmetikou šetřící zdroje - a to za mimořádně férové, atraktivní ceny, které si může dovolit každý. Po úspěchu benecosu přišla o 11 let později, v roce 2019, na trh značka organické kosmetiky GRN [GRÜN]- odstíny přírody. Tím se sen o "dobré kosmetice pro KAŽDÉHO" posunul na další úroveň. Dekorativní řada GRN [GRÜN] nejenže  vypadá obzvláště hezky, ale má také průměrnou úsporu plastů 70% ve srovnání s alternativními obalovými materiály díky zvýšenému používání papíru. Splněný sen v růžovém zlatě!

Všechny námi nabízené produkty značky GRN [GRÜN] jsou ověřené skupinou SVĚT NON-TOXIC a jsou netoxické.

 

Cena

176373
1176373
10 položek celkem
gron tuzka na oci brown mud bio
176 Kč

Čokoládově hnědá konturovací tužka na oči se skvělou pigmentací. Lehce se nanáší, dobře přilne k víčku a pohodlně se roztírá. Má 100% přírodní vegan složení.

9717
gron tuzka na oci black lava bio
176 Kč

Vegan tužka na oči v nepostradatelné černé barvě. Má krémovou texturu a lehce se nanáší. Pohodlně se roztírá a je tak ideální pro vytvoření kouřového líčení.

9708
gron tuzka na oci blue ocean bio
176 Kč

Tmavě modrá vegan tužka na oči se skvělou pigmentací. Lehce se nanáší, dobře přilne k víčku a pohodlně se roztírá. Ideální pro vytvoření "smokey eyes" efektu.

9702
gron tuzka na oci stone grey bio
176 Kč

Vegan tužka na oči v šedém odstínu. Má krémovou texturu a lehce se nanáší. Dobře přilne k víčku a pohodlně se roztírá. Je ideální pro jemnější líčení.

9705
vriv0vk7
176 Kč

Sytý cihlový odstín vhodný pro denní i večerní líčení udrží rtěnku nebo lesk na svém místě a prodlouží dokonalý vzhled make-upu. Má bohaté pečující složení.

9714
gron tuzka na rty rosy bark bio
176 Kč

Univerzální růžový odstín pro denní i večerní líčení udrží rtěnku nebo lesk na svém místě a prodlouží dokonalý vzhled make-upu. Má bohaté pečující složení.

9711
gron tuzka na oboci coffee bio
207 Kč

Veganská tužka definuje a tvaruje obočí. Poskytuje krémovou konzistenci a sytou pigmentaci. Obsahuje cenné vyživující oleje. Odstín je ideální pro brunetky.

9693
gron tuzka na oboci corn bio veg
207 Kč

Definuje a tvaruje obočí. Má krémovou konzistenci a sytou pigmentaci. Obsahuje cenné vyživující oleje. Odstín je vhodný pro typy se světlejšími vlasy.

9696
gron tuzka na oci grass green bio
207 Kč

Měkká vegan tužka na oči se skvělou pigmentací se lehce nanáší, dobře přilne k víčku a pohodlně se roztírá, pokud chcete docílit "smokey eyes" efektu.

9699
gron rasenka extreme volume bio
373 Kč

Vyživující vegan řasenka poskytuje intenzivní barvu s optimální výdrží. Řasy odděluje, prodlužuje a dodává jim objem. Je obohacena o pečující složky.

9690

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem