COCOSOLIS organic

Betty a Plam se začali zabývat ekologickým zemědělstvím a zdravým stravováním. Jednoho dne z ničeho nic je napadl COCOSOLIS. Přišel s východem slunce a s  touhou vytvářet něco dobrého a kreativního. Snaha vytvořit společnost, která také spojuje design, umění, marketing, hodně emocí a dobrý postoj k lidem, přírodě a je nekompromisní ke kvalitě a čistotě. Udělali to tak, jak by vytvořili produkty pro svého nejbližšího přítele. Chtěli sdílet lásku ke světu a dát lidem něco přírodního, vytvořeného s péčí a pozorností v každém detailu, aniž by to bylo zbaveno emocí. Kombinují hezké a užitečné věci s krásou každého detailu, aby získali skutečně vzrušující zážitek z nákupu a používání produktů.

Všechny námi nabízené produkty značky COCOSOLIS organic jsou ověřené skupinou SVĚT NON-TOXIC a jsou netoxické.

Cena

790791
1790791
2 položek celkem
COCOSOLIS Natural Sunscreen Lotion SPF 30
790 Kč

Ochrana před škodlivým slunečním zářením bez chemických filtrů a nanočástic. Jemná konzistence i pro citlivou pleť, kterou zároveň vyživuje a zjemňuje.

 
5995
COCOSOLIS Natural Sunscreen Lotion SPF 50
790 Kč

Skutečně čistě přírodní krém na opalování s jemnou kakaovou vůní. Má lehkou krémovou strukturou a snadno se roztírá. Bez nanočástic. Vhodný na citlivou pokožku.

5992

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem