Z důvodu již téměř letního počasí nemůžeme v pátek předávat zásilky do přepravy, aby nezůstaly přes víkend na depu v nehlídané teplotě. Děkujeme za pochopení.

Ayan

Firma AYAN se zrodil z touhy vyvíjet a vytvářet přírodní kosmetiku obohacenou o vlastní jemný organický levandulový olej z vlastních levandulových polí. Jméno AYAN® vzniklo hraním s písmeny jména zakladatel a hlavní kreativní pracovník společnosti YANA a poté byl velmi překvapen, když zjistil význam AYAN® jako Otce světla. AYAN® je ochoten se rozprostřít kolem světla. Světlo, které přináší nové porozumění způsobu, jakým zachází s pokožkou a vlasy, oceňuje dary přírody a zvyšuje povědomí o postupech šetrných k životnímu prostředí, které si osvojují spotřebitelé i společnosti zabývající se kosmetickými výrobky. Také probudit vnitřní světlo v našich tělech pro nejkrásnější pokožku a vlasy a pro většinu pozornosti a šťastného života.

FARMA LEVANDULE

Levandulová pole se nacházejí v údolí thráckých králů v jižním Bulharsku. Během posledních 40 let nebyly pěstovány a používány pouze pro pastvu hospodářských zvířat z okolních vesnic. Kopcovitá poloha a jižní orientace umožňují slunečnímu záření dosáhnout a poskytnout rostlinám potřebné teplo. Vybírají udržitelné postupy a při pěstování rostlin v přírodním prostředí používají nejnovější a nejefektivnější metody v zemědělských provozních postupech. Věří ve výhody přírodních produktů, a proto je levandulový olej stoprocentně organický a certifikovaný.

VÍRY AYAN®

FILOZOFIE: AYAN® věří v „šarm a půvab zevnitř“ jako přirozený tok z hlubokého pocitu vnitřní rovnováhy, vědomých rozhodnutí v každé oblasti života a budování spojení s přírodou, rodinou, přáteli a námi a také ve vytváření skutečného smyslu v život.

POSLÁNÍ: AYAN® se stará o zdraví lidí a přináší inspiraci ke změně způsobu, jakým přemýšlí o kosmetických přísadách, a k inspiraci rutin přírodní péče jako základů zdravého těla, silné mysli a pozitivního ducha, silně respektujících životní prostředí a pro udržitelnější a etičtější kosmetický průmysl.

VIZE: AYAN® si klade za cíl inspirovat změnu chování, která je spojena s žádným kompromisem ohledně bezpečnosti produktu, který používáme, s více znalostmi a povědomím o chemických a syntetických přísadách a se záměrem šťastnějšího života bez nemoci a dosažení maximálního potenciálu každého den.

NEJLEPŠÍ SLOŽKY A TRANSPARENTNOST: Přísady jsou pěstovány ekologicky, z vysoce kvalitních, přírodních, bezpečných, dobře sledovaných a ekologicky nezávadných. AYAN® je hrdý na to, že je jiný a vyrábí skutečně přírodní výrobky pro péči o pleť a vlasy s komplexními seznamy ingrediencí a poctivě kosmetickým štítkem.

ZÁVAZEK KVALITY VÝROBKU AYAN® je příslib nikdy nepoužívat agresivní přísady, nebezpečná kosmetická plniva, škodlivá zahušťovadla a konzervační látky, geneticky modifikované a živočišné přísady, syntetické chemikálie a vůně nebo barviva. Produkty AYAN® neobsahují nic, co by zředilo přísady bohaté na živiny, aby stimulovalo samovyvažovací procesy těla k dosažení přirozeného zdraví.

ČERSTVÁ KOSMETIKA VE VAŠICH RUKÁCH : Produkty AYAN® jsou čerstvé a vyrábějí se v malých dávkách v certifikované laboratoři, aby se zachovaly jejich aktivní botanické vlastnosti a metody zpracování zajišťují, že aktivní životní síla rostliny nebude zničena teplem nebo nadměrným zpracováním.

575
5761575576
   
 • opal1 Kód: 5048/10
  AYAN OPALOVACÍ KRÉM
  Skladem
  Opalovací mléko AYAN obsahuje pouze šetrné suroviny a je vhodné i pro velmi citlivou pokožku a malé děti. SPF 50 vám poskytne velmi vysokou ochranu před spálením. Mléko obsahuje taktéž celou řadu přírodních vyživujících látek, jež o pokožku během opalování pečují.
   
  Mléko na opalování neobsahuje žádná zbytečná aditiva. Díky vysokému obsahu oxidu zinečnatého odráží sluneční paprsky a efektivně chrání před spálením na pláži, při toulkách přírodou i ve městě. Voděodolné mléko v sobě spojuje jemné bambucké a kakaové máslo, slunečnicový a kokosový olej a také včelí vosk. Snadno se tak nanáší na pokožku, vyživuje ji a chrání.
   
  Bulharská značka AYAN se zabývá výrobou 100% přírodní kosmetiky, která je spojena s blahodárnými účinky bio levandulového oleje z vlastních polí v Údolí thráckých králů.
   
  Mléko je vhodné i pro nejmenší děti.

   

  Použití: Krém naneste v dostatečné vrstvě na pokožku celého těla. Po koupání je ideální pokožku namazat znovu.


  od 575 Kč
  Značka: Ayan

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem