Z důvodu vysokých teplot nemůžeme v pátek předávat zásilky do přepravy, aby nezůstaly přes víkend na depu v nehlídané teplotě. Děkujeme za pochopení.

Ayan

Firma AYAN se zrodil z touhy vyvíjet a vytvářet přírodní kosmetiku obohacenou o vlastní jemný organický levandulový olej z vlastních levandulových polí. Jméno AYAN® vzniklo hraním s písmeny jména zakladatel a hlavní kreativní pracovník společnosti YANA a poté byl velmi překvapen, když zjistil význam AYAN® jako Otce světla. AYAN® je ochoten se rozprostřít kolem světla. Světlo, které přináší nové porozumění způsobu, jakým zachází s pokožkou a vlasy, oceňuje dary přírody a zvyšuje povědomí o postupech šetrných k životnímu prostředí, které si osvojují spotřebitelé i společnosti zabývající se kosmetickými výrobky. Také probudit vnitřní světlo v našich tělech pro nejkrásnější pokožku a vlasy a pro většinu pozornosti a šťastného života.

FARMA LEVANDULE

Levandulová pole se nacházejí v údolí thráckých králů v jižním Bulharsku. Během posledních 40 let nebyly pěstovány a používány pouze pro pastvu hospodářských zvířat z okolních vesnic. Kopcovitá poloha a jižní orientace umožňují slunečnímu záření dosáhnout a poskytnout rostlinám potřebné teplo. Vybírají udržitelné postupy a při pěstování rostlin v přírodním prostředí používají nejnovější a nejefektivnější metody v zemědělských provozních postupech. Věří ve výhody přírodních produktů, a proto je levandulový olej stoprocentně organický a certifikovaný.

VÍRY AYAN®

FILOZOFIE: AYAN® věří v „šarm a půvab zevnitř“ jako přirozený tok z hlubokého pocitu vnitřní rovnováhy, vědomých rozhodnutí v každé oblasti života a budování spojení s přírodou, rodinou, přáteli a námi a také ve vytváření skutečného smyslu v život.

POSLÁNÍ: AYAN® se stará o zdraví lidí a přináší inspiraci ke změně způsobu, jakým přemýšlí o kosmetických přísadách, a k inspiraci rutin přírodní péče jako základů zdravého těla, silné mysli a pozitivního ducha, silně respektujících životní prostředí a pro udržitelnější a etičtější kosmetický průmysl.

VIZE: AYAN® si klade za cíl inspirovat změnu chování, která je spojena s žádným kompromisem ohledně bezpečnosti produktu, který používáme, s více znalostmi a povědomím o chemických a syntetických přísadách a se záměrem šťastnějšího života bez nemoci a dosažení maximálního potenciálu každého den.

NEJLEPŠÍ SLOŽKY A TRANSPARENTNOST: Přísady jsou pěstovány ekologicky, z vysoce kvalitních, přírodních, bezpečných, dobře sledovaných a ekologicky nezávadných. AYAN® je hrdý na to, že je jiný a vyrábí skutečně přírodní výrobky pro péči o pleť a vlasy s komplexními seznamy ingrediencí a poctivě kosmetickým štítkem.

ZÁVAZEK KVALITY VÝROBKU AYAN® je příslib nikdy nepoužívat agresivní přísady, nebezpečná kosmetická plniva, škodlivá zahušťovadla a konzervační látky, geneticky modifikované a živočišné přísady, syntetické chemikálie a vůně nebo barviva. Produkty AYAN® neobsahují nic, co by zředilo přísady bohaté na živiny, aby stimulovalo samovyvažovací procesy těla k dosažení přirozeného zdraví.

ČERSTVÁ KOSMETIKA VE VAŠICH RUKÁCH : Produkty AYAN® jsou čerstvé a vyrábějí se v malých dávkách v certifikované laboratoři, aby se zachovaly jejich aktivní botanické vlastnosti a metody zpracování zajišťují, že aktivní životní síla rostliny nebude zničena teplem nebo nadměrným zpracováním.

1 položek celkem
opal1
od 575 Kč
Opalovací mléko AYAN obsahuje pouze šetrné suroviny a je vhodné i pro velmi citlivou pokožku a malé děti. SPF 50 vám poskytne velmi vysokou ochranu před spálením. Mléko obsahuje taktéž celou řadu přírodních vyživujících látek, jež o pokožku během opalování pečují.
 
Mléko na opalování neobsahuje žádná zbytečná aditiva. Díky vysokému obsahu oxidu zinečnatého odráží sluneční paprsky a efektivně chrání před spálením na pláži, při toulkách přírodou i ve městě. Voděodolné mléko v sobě spojuje jemné bambucké a kakaové máslo, slunečnicový a kokosový olej a také včelí vosk. Snadno se tak nanáší na pokožku, vyživuje ji a chrání.
 
Bulharská značka AYAN se zabývá výrobou 100% přírodní kosmetiky, která je spojena s blahodárnými účinky bio levandulového oleje z vlastních polí v Údolí thráckých králů.
 
Mléko je vhodné i pro nejmenší děti.

 

Použití: Krém naneste v dostatečné vrstvě na pokožku celého těla. Po koupání je ideální pokožku namazat znovu.

Kód: 5048/10

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení