I když eshop vylepšujeme, Vaše objednávky přijímáme a pečlivě na nich pracujeme. Moc děkujeme :-). Přejeme všem jen to nej v tomto roce 2023. Moc se těšíme na další spolupráci.

glückspilze

Webová stránka značky: glückspilze
Naše vize: obohatit naši každodenní výživu o širokou škálu organicky pěstovaných vitálních a gurmánských hub, oživit krásné aromatické receptury houbových pokrmů babiččiny kuchyně využívající znovuobjevené a nově objevené druhy hub.
A založit pro dosažení těchto cílů nejmodernější profesionální pěstování hub jako nové zemědělské odvětví v Rakousku, resp. Evropě.
Základem je náš základní výzkum v laboratořích MRCA; pro naši průkopnickou pěstitelskou a průzkumnou práci jsme se stali uznávanými partnery Leopold-Franzens University Innsbruck, Tyrolsko, Rakousko a náš výzkum se stal sdíleným předmětem studia mikrobiologie, farmakologie a botanika.   
 
 

O poznání mystických hub

Od roku 1997 zkoumáme a sbíráme poznatky z univerzit a školek, podnikáme vzdělávací cesty a studujeme v zahraničí, výsledkem čehož je dnes poměrně pozoruhodná a obsáhlá sbírka kultur mycelia. S touto historií a na základě našich více než 15-ti letých zkušeností a partnerství s houbovým organismem jsme dokázali založit Houbařské výzkumné centrum Rakousko jako respektovanou instituci v oboru a zároveň největšího poskytovatele potřeb pro pěstování hub v centrální Evropa.
 
PIONÁŘSKÁ PRÁCE

95 % hub spotřebovaných v Rakousku se dováží. S naším know-how, s 800 metry čtverečními laboratořemi na pěstování hub a naší organickou výrobou substrátů jsme vytvořili základ pro zemědělsky relevantní produkci v Rakousku.

Gurmánské houby a delikatesy vyrobené v Rakousku

Od roku 2012 pod touto novou značkou Tyroler Glückspilze® provozujeme prostřednictvím našeho MPC Mushroom Production Center LCC produkci a marketing bio čerstvých jedlých a vitálních hub pro potravinářský trh, bio léčivých a vitálních hub pro trh doplňků; sušené houby a mycelia v komerčním měřítku nebo pro vaši zahradu a celou řadu produktů nabízíme ze závodu.

Cena

301590
1301590
22 položek celkem
111 organic skin creme 50 ml reishi shiitake edelweiss 50ml organic cosmetic in accordance with the directives for organic production
od 30 Kč

Organický pleťový krém s výtažkem z hub je péčí o pleť v nejlepší kvalitě. Kombinace vzácných netoxických složek pleť zvelebuje a udržuje ji vitální a hebkou.

8130/5 M
108 organic skin creme 50 ml chaga tinder fungus 50ml organic cosmetic in accordance with the directives for organic production
od 30 Kč

Bio pleťový krém s medicinálními houbami je péčí o pleť v nejlepší kvalitě. Kombinace účinných netoxických složek pleť zvelebuje a udržuje ji vitální a krásnou.

 
8127/5 M
HNOJNIK
820 Kč

Mediciální houba obsahuje velké množství tělu nezbytných esenciálních aminokyselin a minerálů, mezi které patří například vápník, železo nebo hořčík.

8388
CHOROS
820 Kč

Tradičně se věří, že tato mediciální houba má pozitivní vliv na imunitní systém a zvýšenou produkci protilátek. Některé obsažené látky mají diuretický účinek.

8391
LVIHRIVA
820 Kč

Předpokládá se, že tato mediciální houba má pozitivní vliv na vývoj a funkci nervů. Je bohatá na množství důležitých látek jako jsou beta-glukany a antioxidanty

8394
MAITAKE
820 Kč

V tradiční medicíně se věří, že BIO Maitake pomáhá regulovat krevní tlak a podporuje imunitní systém. Je plná polysacharidů jako je například beta-glukan.

8397
82 reishi ling zhi pulver bio ganoderma lucidum bio pilzpulverkapseln 120 stk
820 Kč

Tradiční prášek z BIO REISHI v nejčistší kvalitě, bez aditiv a kontaminace nežádoucími látkami. Ideální poměr užitečných složek v rostlinných kapslích.

8076
94 shiitake pulver bio lentinula edodes bio pilzpulverkapseln 120 stk
820 Kč

Bio houba shiitake se tradičně používá pro zlepšení imunity a normální funkci jater. Věří se, že podporuje kardiovaskulární systém. Ve vegan kapslích bez aditiv

8079
46 austernpilz pulver bio pleurotus ostreatus bio pilzpulverkapseln 120 stk
820 Kč

Rostlinné kapsle naplněné 100% přírodním práškem z hlívy ústřičné v bio kvalitě. Bohatý zdroj beta-glukanu a vitamínu skupiny B, kyseliny listové a vitamínu C.

8100
76 raupenpilz pulver bio cordyceps sinensis bio pilzpulverkapseln 120 stk
820 Kč

Prášek z organických hub v nejvyšší možné kvalitě v rostlinných kapslích. Naprosto čitý, bez aditiv a chemické, radioaktivní a mikrobiální kontaminace.

8103
61 judasohr pulver bio auricularia auricula judae bio pilzpulverkapseln 120 stk (1)
820 Kč

Prášek z organických hub v nejvyšší koncentraci. Naprosto čitý, bez aditiv a chemické, radioaktivní a mikrobiální kontaminace. Je v rostlinných kapslích.

8094
88 schmetterlingstramete pulver bio coriolus versicolor bio pilzpulverkapseln 120 stk
820 Kč

100% přírodní bio prášek v maximální koncentraci v rostlinných kapslích. V tradiční čínské medicíně užívaný jako mega booster imunitního systému při nemoci

8085
70 mandelpilz pulver bio agaricus balzei murril bio pilzpulverkapseln 120 stk
820 Kč

Vegan kapsle s bio práškem Shiitake. V tradiční čínské medicíně je to pomocník v boji proti alergiím. Poává se k podpoře správných funkcí imunitního systému.

8082
51 chaga 100ml extrakt
1 570 Kč –8 %
1 450 Kč

Čaga je bohatá na antioxidanty, aminokyseliny, minerály a stopové prvky. Je často spojována s dlouhověkostí, zdravými játry a trávicím a imunitním systémem.

8470
51 chaga 100ml extrakt
1 570 Kč

Čaga je bohatá na antioxidanty, aminokyseliny, minerály a stopové prvky. Je často spojována s dlouhověkostí, zdravými játry a trávicím a imunitním systémem.

8400
72 lvi hriva hericium erinaceus extrakt 100ml
1 570 Kč

Jedlá houba lahodné chuti obsahuje velké množství zdraví prospěšných látek. Věří se, že podporuje zejména zdravou funkci mozku a regeneraci nervového systému.

8403
78 maitake mushroom liquid extract organic grifola frondosa organic mushroom liquid extract 100ml
1 570 Kč

Inovativní výtažek z mediciální houby s vysokou vstřebatelností základních látek. Věří se, že Maitake pomáhá regulovat krevní tlak a podporuje imunitní systém.

8406
97 shiitake liquid extract organic lentinula edodes organic mushroom liquid extract 100ml
1 570 Kč

Bio tekutý extrakt z houby Shiitake. Ta je považována za nejvyhledávanější jedlou houbu. Její blahodárné účinky jsou známé stovky let. Vysoký obsah vitamínů B.

8151
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 22 položek celkem