Benecos

Benecos vás zavede do světa moderní přírodní kosmetiky. Certifikované přírodní a organické produkty (s výjimkou laků na nehty) jsou zaměřené na poslední módní trendy, v kombinaci se skvělou kvalitou a dostupnou cenou. Už nemusíte trávit hodiny hledáním kvalitní, přírodní a moderní kosmetiky. Kosmetika neobsahuje parabeny, silikony, syntetické látky, vůně a další ropné složky a je vhodná i na velmi mladou pleť. V roce 2008 manželé Stephen a Silvie Beckerovi založili společnost cosmondial GmbH & Co. KG. Oba měli jasnou představu o tom, že jejich přírodní kosmetika musí být přírodní, musí splňovat požadavky na kvalitní kosmetiku, držet krok s dobou a musí být dostupná všem. Začali vyvíjet přírodní kosmetiku, která bude splňovat jejich představy a tak v roce 2010 v Německu spatřila světlo světa kosmetika benecos. Benecos neologismus složený z latinského bene = dobrý a cos = kosmetika, se rychle stal pojmem i v dalších evropských zemích a v roce 2012 “dobyl” i zbytek světa - naposledy byl představen v Austrálii. Obaly benecos výrobků jsou založeny – všude tam, kde je to možné a rozumné – na sníženém používání plastů, a namísto toho volí skleněné a papírové obaly. 

Všechny námi nabízené  produkty značky benecos jsou ověřené skupinou SVĚT NON-TOXIC a jsou netoxické.

Cena

160345
1160345
3 položek celkem
benecos rasenka glamour look
160 Kč

Non toxic veganská řasenka v sytém černém odstínu pro extra definici řas. Obsahuje vyživující látky zabraňující slepování řas a je bez parfemace.

9687
řas
179 Kč

Non toxic řasenka v odstínu černé vytvoří nádherný objem. Řasy ani po navrstvení neslepí a během nošení se nedrolí. Obsahuje vyživující látky a je bez parfemace

9684
1170 plna doplnovaci paletka pretty gold vegan benecos png 1
345 Kč

Paletka očních stínů, tvářenky a rozjasňovače bude slušet zejména chladným typům pleti. Jednoduchý systém Vám umožní dokupovat si pouze Vaše oblíbené odstíny.

10382

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem