Soaphoria

V Soaphorii se rozhodli dělat věci jinak a od roku 2013 nabízejí unikátní přírodní a organické kosmetické produkty či produkty pro ekologickou domácnost nebo chvíle pohody a relaxu v nejvyšší možné kvalitě. Neustále vyhledávají nové a nové alternativy. Při výběru surovin jim jako na jejich kvalitě záleží i na jejich původu, způsobu jejich zpracování, ale i celkové filozofii, kterou se řídíme jak my, tak i naši dodavatelé, které si pečlivě vybíráme a prověřujeme. Je pro ně velmi důležité znát okolnosti produkce využívaných surovin, aby tak měli jistotu, že ve výsledku splní právě to, co od nich očekávají a že zároveň nepřispívají k poškozování životního prostředí.

Všechny námi nabízené  produkty značky Soaphoria jsou ověřené skupinou SVĚT NON-TOXIC a jsou netoxické.

 

Cena

139337
1139337
3 položek celkem
organicke mydlo s vlastnou tinkturou na ekzemy a dermatitidy
139 Kč

Naprosto jedinečné složení přírodního mýdla v BIO kvalitě bylo speciálně vyvynuté pro pokožku s lupénkou, atopickým ekzémem a pleť trpící na alergie a plísně.

2118
Soaphoria Něžný měsíček - univerzální balzám 125ml
165 Kč

100% přírodní BIO zázrak na podporu hojení pokožky, její obnovu, hydrataci a vyživení. Balzám je vhodný i na velmi citlivou nebo dětskou pleť.

1606
Soaphoria 100% Mangové máslo 150ml
337 Kč

Blahodárný výživný balzám v organické kvalitě pro pokožku i vlasy. Působí protizánětlivě, regeneruje, hydratuje a pomáhá v boji proti stárnutí.

1093

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem