Dr Hisham's

Systém péče o ústní dutinu Dr. Hishama se zrodil v roce 2001, kdy se mu narodila dcera Noor. Dr. Hisham začal aktivně zkoumat a míchat vlastní, ručně vyráběné přípravky. Jako praktikující zubní lékař a mezinárodní pedagog si uvědomil, že zubní pasty a většina konvenčních produktů ústní hygieny obsahuje příliš mnoho pochybných složek. Společnost je odhodlána pokračovat ve výrobě na čistém a ekologickém Novém Zélandu a zároveň podporovat místní ekonomiku a pečovat o rodiny místních zaměstnanců. :Dr Hisham's produkuje ty nejlepší výrobky pro ústní a osobní hygienu do celého světa. Aktivně sdílí online vzdělávací obsah a inspirativní osobní mentoring s dospělými i dětmi, aby se mohli lépe starat o své zdraví, stravu a úsměv.

Všechny námi nabízené produkty značky :Dr Hisham's  jsou ověřené skupinou SVĚT NON-TOXIC a jsou netoxické.

Cena

415479
1415479
3 položek celkem
5405 dr hishams pastilky vital
415 Kč

Dr Hisham's Dental Vital Mints jsou světově prvním biominerálním doplňkem pro ústa a zuby. Tyto přírodní dechové máty jsou jedinečnou směsí alkalických biominerálů a rostlinných vláken, u kterých je prokázáno, že prebioticky podporují rovnováhu v ekosystému v ústec

9511
:Dr Hisham's Baby Teeth zubní sérum 60g (od narození do 5 let)
479 Kč

100% přírodní unikátní sérum z Nového Zélandu pro celkové zdraví ústní dutiny. Prevence usazování zubního plaku a zápachu z úst. Remineralizuje zubní sklovinu.

8300
vyr 36 dr hishams teeth serum
479 Kč

Jedinečné remineralizační čistící sérum z Nového Zélandu pro celkové zdraví ústní dutiny dospělých a dětí nad 5 let. Vhodné i pro velmi citlivé zuby.

8301

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem