Puhdistamo

Puhdistamo je exkluzivní finská značka doplňkové výživy založená v roce 2009. Ve svém sortimentu má originální finské produkty původem z Laponska, nejsevernější oblasti Finska, která ukrývá obrovské bohatství nedotčené přírody v podobě hlubokých jehličnatých lesů, které jsou daleko od průmyslových oblastí a jiného znečištění. Vedle originálních finských produktů najdete u Puhdistama i holistické doplňky se složkami pečlivě vybíranými v různých oblastech všech kontinentů. Všechny doplňky značky Puhdistamo jsou striktně bez GMO a bez umělých sladidel, všechny obsahují výhradně účinné složky, žádná plnidla, pojiva a jiná nadbytečná chemická aditiva. Celkový holistický koncept značky vychází z propojení přírody a moderních vědeckých poznatků. Tento celostní přístup poskytuje jedinečné nutriční a synergické botanické formulace, které jsou hluboce účinné a přesně vyvážené.
 
Všechny námi nabízené  produkty značky Puhdistamo jsou ověřené skupinou SVĚT NON-TOXIC a jsou netoxické.

Cena

279499
1279499
3 položek celkem
1 glutamiini 250 g
279 Kč

Celostní severská sportovní výživa se 100% účinné složky, bez obsahu balastních aditiv, pojiv, plnidel a umělých sladidel. Pro podporu silového tréninku.

10160
1 kreatiini 250 g
349 Kč

Kreatinový prášek nejvyšší kvality vyrobený v Německu. Při fyzické zátěži, kdy je spotřeba kreatinu v těle vyšší, je vhodné ho doplňovat přírodními suplementy.

9086
1 Tripple Magnesium 120 kapsli
499 Kč

Malát, taurát a bisglycinát v prémiové čistotě a kvalitě. Doplněk stravy vyrobený ve Finsku zaručuje 100% účinných látek a žádná nežádoucí aditiva.

9816

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem