Deoguard

 

Výrobky DEOGUARD jsou vytvořené z nejčistších zdrojů - bez ropných a syntetických surovin, které bývají původcem a nosičem alergií, toxinů a karcinogenů. Používány jsou zásadně přírodní suroviny v podobě bylin, rostlinných olejů a tuků, nepoužíváme žádné tuky a suroviny živočišného původu. 
Moderní život klade na naši pokožku velké nároky. Spěch a napětí snižují nejen přirozenou rovnováhu organismu, ale také zdraví a jemnost naší kůže. Dotek přírody, který pokožce dodávají výrobky DEOGUARD, je efektivní, nenásilný a šetrný - tak jako životní styl, který firma vyznává.

Výrobky jsou testovány na náročných, určeny jsou však nejen pro sportovní a atletické aktivity, ale i pro každodenní život. Záměrem společnosti DEOGUARD je vytvářet vysoce kvalitní a účinné produkty, které jsou v současné době na trhu nedostupné v jakékoliv cenové relaci.

Výrobky DEOGUARD jsou vytvořené z nejčistších zdrojů - bez ropných a syntetických surovin, které bývají původcem a nosičem alergií, toxinů a karcinogenů. Používány jsou zásadně přírodní suroviny v podobě bylin, rostlinných olejů a tuků, nepoužíváme žádné tuky a suroviny živočišného původu.

Netestování na zvířatech a nepoužívání surovin na zvířatech testovaných chápe DEOGUARD jako samozřejmost. Výrobky jsou přísně ověřovány a hodnoceny podle zákonů EU a mají certifikáty a potvrzení o mikrobiologické a dermatologické nezávadnosti. Při výrobě a vývoji nových receptur spojujeme znalosti našich předků s nejnovějšími poznatky v oblasti chemie, kosmetologie i farmacie. Cílem je maximálně zpříjemnit a usnadnit každodenní pracovní i sportovní aktivity.

Výrobky DEOGUARD se vyznačují pečlivě voleným a vyváženým složením obsahu, jakostí a čistotou vstupních surovin. Výroba probíhá za přísných podmínek v prostředí podléhajícím certifikaci podle příslušných norem a předpisů (ISO, GMP a DIN). Všechny suroviny pocházejí pouze z ověřených a certifikovaných zdrojů. Voleny jsou nejen pro své blahodárné účinky, ale také s ohledem na celkové vlastnosti konečného produktu. Balení DEOGUARD je především funkční a praktické, s možností jeho ekologického zpracování po použití.

DEOGUARD nevnucuje žádnou novou filosofii a nenabízí žádné zázračné přípravky. Chce pouze svým dílem nenásilně a pozitivně podporovat širokou veřejnost ve zdravém životním stylu.

NEPOUŽITY jsou látky, které mohou pro uživatele představovat kosmetické nebo i zdravotní riziko nebo látky, u nichž se o této možnosti odborně diskutuje. Nepoužívají dráždivé detergenty na bázi sulfátů, ke kterým patří SLES (Sodium Lauryl Sulfate) a ALS (Amonium Lauryl Sulfate), toxické konzervanty a stabilizátory. Vyhýbají se Diazolidinyle Urea a Imidazolidinyle Urea, Phenoxyetanolu, Methylisothiazoline, DMDM hydantoinu, formaldehydu a konzervantům, které jej mohou uvolňovat. Ve výrobcích nenajdete parabeny, které imitují estrogen s vážnými dopady na lidský organizmus. Nenajdete v nich ani Polypropylenglykol (PPG) či Polyethylenglykol (PEG) - levné petrochemické suroviny, které jsou často přidávány do krémů pro vylepšení vzhledu a zvlhčení, ale jsou silným dráždidlem pro osoby se sensitivní, hypoalergenní nebo diabetickou pokožkou. MEA, DEA (potenciálně karcinoggení zahušťovadla), Talek, Aluminium Chlorohydrate, Ozorkite, Lanolin, Parafín, Triclosan, EDTA, TEA nejsou součástí našich formulí.

Parfemace produktů DEOGUARD je dána obsaženými bylinami, vosky nebo kombinací esenciálních olejů. V souladu s filozofií firmy, která upřednostňuje kvalitu a maximální šetrnost k životnímu prostředí, snaží se poskytovat světu vysoce funkční kosmetiku bez škodlivé chemie. Poskytovat luxus, který je v souladu s přírodou.

Cena

210225
1210225
8 položek celkem
Deostick deoguard bergamot 94d324f5 0b99 4f98 95ec d81bc5848fa2 5000x
210 Kč

Veganský přírodní deodorant aktivně neutralizuje tělesný zápach. Neobsahuje soli hliníku, parabeny ani sodu bikarbonu. Je vhodný i na citlivou pokožku. Nemastí.

6058
Deostick deoguard rose 5000x
210 Kč

100% přírodní deodorant s příjemnou vůní divoké růže aktivně neutralizuje tělesný zápach a je vhodný pro citlivou a podrážděnou pokožku. Vegan složení bez sody.

6070
Deostick deoguard lavender 5000x
210 Kč

100% přírodní vegan tělový deodorant s magneziem vhodný i pro citlivou pokožku. Proti tělesnému zápachu bez hliníkových solí a sody. S jemnou levandulovou vůní.

5998
Deostick deoguard fragrancefree 5000x
210 Kč

Jemný tuhý tělový deodorant s magneziem je bez parfemace, vhodný i pro citlivou a podrážděnou pokožku. Působí proti tělesnému zápachu. Je bez sody a nemastí.

6001
Deostick deoguard charcoal 5000x
210 Kč

100% non toxic jemný tuhý tělový deodorant s aktivním uhlím a magneziem pro svěží pokožku bez tělesného zápachu. Je bez parfemace, sody a hliníkových solí.

6067
16A34C4D D8EE 4B72 8887 4E7A393A17DA
225 Kč

Přírodní deodorační sprej do obuvi s esenciálními oleji svěže voní po citrusech a mátě. Přirozeně působí antimikrobiálně a protiplísňově. Bez živočišných složek

8022
4BFAA59C 85DF 4DD6 ABB2 68F732E3B53B
225 Kč

Netoxický deodorační sprej s esenciálními oleji provoní vaši obuv kořeněnou cedrovou vůní. Obsahuje deodorační, antimikrobiální a protiplísňové složky. Veganský

8025
0D1B48F8 3890 4521 ACF7 0ECEB4CD641E
225 Kč

Deodorační sprej do bot s esenciálními oleji s chladivou pepermintovou vůní udržuje obuv svěží a působí proti zápachu a plísním. Je bez živočišných složek.

8028

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem