AlmaWin

AlmaWin představuje maximálně ekologické složení ve spojení s vynikajícími pracími a čisticími účinky, tedy efektivními prostředky vhodnými i pro citlivou pokožkuRodinná firma je již druhou generací a hlavní zásadou,  kterou se řídí od svého založení v roce 1993 je "V harmonii s člověkem a přírodou". Všechny složky jsou uvedeny na obalu, aby pro vás byly AlmaWin výrobky co nejpřehlednější. Můžete si být jisti, že každá složka je uvedena jako úplná deklarace na našem výrobku. Téměř všechny PE a PET lahve jsou vyrobeny ze 100 % recyklovaného plastu. Tím se o velký krok přiblížili vizi vyrábět udržitelné výrobky od surovin až po obaly. Všechny použité suroviny ve výrobcích AlmaWin jsou rostlinného původu, pokud možno s BIO certifikací. Všechny čisticí prostředky AlmaWin jsou vysoce koncentrované, a proto balení vydrží déle a je účinnější. Většina přípravků AlmaWin je účinná až po promíchání s vodou!

 AlmaWin záruka kvality

● 100% bez ropných surovin
● 100% bez fosfátů
● 100% bez NTA a EDTA 100% biologicky rozložitelný
● 100% bez barviv a optických bělidel
● 100% bez syntetické parfemace
● 100% bez GMO
● 100% bez konzervantů
● Vhodný pro všechny teploty (20-60°C)
● Netestováno na zvířatech.
● Certifikace ECO GARANTIE kontroluje kvalitu a ekologická kritéria.

Všechny námi nabízené produkty značky AlmaWin jsou ověřené skupinou SVĚT NON-TOXIC a jsou netoxické.

Cena

59189
159189
3 položek celkem
shopping (1)
59 Kč

100% přírodní univerzální rostlinné jádrové mýdlo. Díky netoxickému složení je vhodné k šetrnému mytí rukou, těla i ručnímu praní. Dobře odstraňuje skvrny.

508
almawin lipový květ
179 Kč

Citlivá pokožka a aviváž? Teď už ano! Netoxická bio aviváž s extraktem z lipového květu je plnohodnotná alternativa běžných aviváží. Provoní prádlo a nedráždí.

6394
almawin aviváž
189 Kč

100% přírodní aviváž se svěží vůní euakalyptu a verbeny. Provoní prádlo bez syntetických parfémů a konzervantů. Obsahuje jen netoxické složky rostlinného původu

6391

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem