Z důvodu již téměř letního počasí nemůžeme v pátek předávat zásilky do přepravy, aby nezůstaly přes víkend na depu v nehlídané teplotě. Děkujeme za pochopení.

Cacao Crudo

Cacao Crudo je první společností v Itálii, která vyrábí raw čokoládu.  

Pro výrobu raw čokolády používá  pouze vzácné jednopůvodní kakao z Peru, odrůdu Criollo, nejcennější na světě, které představuje méně než 1 % světové produkce kakaa. To se vždy nacházelo v přirozeném prostředí oblasti Střední Ameriky  amazonského deštného pralesa.

Cacao Crudo je  lze charakterizovat :

 • nový způsob výroby a vychutnávání čokolády.
 • hledání požitku a výrobních metod, které ve srovnání s tradičními postupy
 • zachování vzácné kvality kakaa a dalších použitých surovin.

CACAO CRUDO S.r.l.

255
2561255256
   
 • granella di cacao 2 Kód: 7740
  Cacao Crudo NEPRAŽENÉ DRCENÉ KAKAOVÉ BOBY CRIOLLO 250 G
  Skladem

  Nepražené kakaové boby jsou skvělým prostředkem, jak dodat tělu energii, dobrou náladu a jasnou mysl v rámci zdravého životního stylu.

  RAW kvalita, bez sóji a lepku,  vegan. Neobsahuje přidané cukry.

  KAKAOVÉ BOBY JAKO JEDNA Z NEJKOMPLEXNĚJŠÍCH SUPERPOTRAVIN

  V nepražené surové podobě díky šetrnému zpracování představuje výborný prostředek jak dodat tělu nejen energii, ale i  bohaté spektrum prospěšných látek pro zdraví těla i svěží mysl. Jsou bohatým zdrojem minerálních látek hořčíku, fosforu, železa a draslíku, které se doplňují s antioxidanty jako jsou flavonoidy a antokyany. Lze říct, že přispívají k celkovému zdraví.  Důležité zmínit, že dalšími cennými látkami,které jsou obsaženy v kakaových bobech, je theobromin a v menší míře i kofein, které dokáží podpořit  orgamismus energií. Kakaové boby stejně jako i kvalitní čistá čokoláda navozují příjemný pocit tělesné kondice a duševní bdělosti. 


  255 Kč
     
  Značka: Cacao Crudo

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem