Pokud budou v letních dnech vysoké teploty, nebudeme moci odesílat zásilky v níž jsou produkty citlivé na teplo. Moc děkujeme za pochopení.

Living Nutrition

Living Nutrition je malá britská společnost, kterou v roce 2014 založil nutriční terapeut Graham Botfield. Jejich filozofie, vlivy a práce jsou v součinnosti s přírodou. Základem všech výrobků je speciálně vyvinutý proces kefírovo-kombuchové fermentace, který aplikují na organické byliny a potraviny, aby vytvořili živou výživu. Vše se ručně vyrábí v jejich na míru postavené laboratoři a osobně dohlíží na to, aby se jejich rostlinné produkty vyvíjely do optimálně vitálního stavu.

Všechny námi nabízené  produkty značky Living Nutrition jsou ověřené skupinou SVĚT NON-TOXIC a jsou netoxické.

Cena

715799
1715799
5 položek celkem
3823 living nutrition fermentovana medunka lekarska 60 kapsli
715 Kč

Doplněk stravy získávaný unikátní trojí fermentací, s vysokým obsahem aktivních látek a vysokou vstřebatelností. Tradičně se používá ke zklidnění mysli i těla.

9771
Bez názvu 1
715 Kč

YOUR FLORA FAMILY je unikátní směs enzymů, probiotik a živin v kapslích. Nejlepší pro zdraví trávicího systému celé rodiny. S obsahem BIO BAOBABU a BIO BANÁNU.

6664
Bez názvu 2
715 Kč

Vícedruhová BIO symbiotika na organické bázi biotik, enzymů a nutritivních látek určená zejména na podporu regenarace střevní mikroflory po použití antibiotik.

6661
Bez názvu 3
715 Kč

Směs BIO probiotik, prebiotik a enzymů pro pomoc s problémy citlivého zažívání. S 1 miliardou živých probiotických bakterií pouze z rostlinných zdrojů.

6667
2066 2 living nutrition fermentovany bio ostropestrec mariansky 60 kapsli
799 Kč

Silný adaptogen a antioxidant, který podporuje zdraví jater a jejich správnou funkci. Tradiční bylinný prostředek používaný proti přejídání. V BIO kvalitě.

9461

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem