I když eshop vylepšujeme, Vaše objednávky přijímáme a pečlivě na nich pracujeme. Moc děkujeme :-).

superionherbs

Ředitelem a spolumajitelem Pharmacopea CZ s.r.o. je Pavel Štěpka. Je mu 47 let. O přírodní medicínu se zajímá aktivně od mládí. Mezi jeho dalši zájmy patří zenový budhismus a bojová umění. V roce 1993 se podílel na založeni SEZA – Středoevropská zenová asociace a aktivně se podílel na její činnosti a rozvoji více než deset let. V letech 2003 až 2009 díky osudu pravidelně navštěvoval jihovýchodní Asii – Indii a Čínu. Indická Bombaj se na osm let stala jeho druhým domovem. Většinu míst odkud pocházejí produkty Superionherbs osobně navštívil. Mezi jeho koníčky patří brazilské jiujitsu, kayaking, windsurfing, šachy a překládání duchovní literatury.    

 Při odborných konzultacích spolupracujeme: RNDr. Maria Kropáčková – doktorka biologie se specializací na bioregulační a mitochondrální medicínu RNDr. Kamil Kropáček, CSc. – vystudoval biologii a chemii na přírodovědecké fakultě University Karlovy v Praze.

 

Cena

350950
1350950
8 položek celkem
Camu Camu vitamin C
350 Kč

Kombinací extraktu z Camu Camu a quercetinu byl vytvořen tento 100% přírodní zdroj vitamínu C. Podporuje zdravé tělo a správné fungování imunitního systému.

 
6676
betaglukan maxcell yeast Betaglucan
480 Kč

100% přírodní betaglukan s maximální účinností a vstřebatelností. Kapsle neobsahují nežádoucí aditiva ani konzervanty. Špička pro podporu imunitního systému

6673
curcumin phytosome
590 Kč

Veganské tobolky nadupané 100% přírodním non toxic kurkuminem s patentovanou technologií pro extra vstřebatelnost a využitelnost. Benefity pro vaše tělo.

6679
dragons blood extrakt
590 Kč

100% přírodní vysoce koncentrovaný extrakt z mízy Sangre de Drago vhodný pro vnitřní užití. S vysokým obsahem vitamínu C, bez aditiv a zbytkových chemikálií.

4517
hliva pleurotus
590 Kč

Extrakt s vysokým množstvím účinných látek. Tradiční čínská medicína věří, že má účinky proti zánětům, virovým a bakteriálním onemocněním i plísňovým chorobám.

6709
ashwagandha withania somnifera
790 Kč

Patentovaný extrakt výhradně z kořene s nejvyšším možným množstvím účinných složek. Vyznačuje se vysokým obsahem aktivních látek blahodárně působících na tělo.

6712
hericium erinaceus lvi hriva
930 Kč

Extrakt s vysokým množstvím účinných látek. V Číně je považována nejen za vynikající jedlou houbu, ale také za významnou houbu v péči o zdraví.

6703
duanwood red reishi extrakt
950 Kč

Lesklokorka lesklá je velmi užívanou houbou v tradiční čínské medicíně. Je označována jakou "houba života" nebo "božská houba" díky svým blahodárným účinkům.

8043

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem