Pokud budou v letních dnech vysoké teploty, nebudeme moci odesílat zásilky v níž jsou produkty citlivé na teplo. Moc děkujeme za pochopení.

Superionherbs

Superionherbs je zastoupením britské společnosti Pharmacopea Ltd. Jejich extrakty z hub pocházejí z plantáží rostlin v oblastech, které jsou díky čistotě přírodního prostředí na seznamu UNESCO v Číně a v Tibetu, v oblasti Third Pole, Tibetan Plateau. Suroviny pro Chitomax pochází z čistých oblastí polárního kruhu, konkrétně z Grónska. Suroviny pro Fenuprim pak z Izraele. Suroviny pro produkty jako Maca, Gaviola, Camu Camu, Dračí krev pocházejí z nedotčených oblastí peruánských deštných pralesů. Tyto prvotřídní suroviny se zpracovávají pomocí nejmodernějších technologií. Výsledkem jsou vysoce kvalitní produkty se silnou účinností.

Všechny námi nabízené  produkty značky Superionherbs jsou ověřené skupinou SVĚT NON-TOXIC a jsou netoxické.

Cena

350930
1350930
9 položek celkem
Camu Camu vitamin C
350 Kč

Kombinací extraktu z Camu Camu a quercetinu byl vytvořen tento 100% přírodní zdroj vitamínu C. Podporuje zdravé tělo a správné fungování imunitního systému.

 
6676
betaglukan maxcell yeast Betaglucan
480 Kč

100% přírodní betaglukan s maximální účinností a vstřebatelností. Kapsle neobsahují nežádoucí aditiva ani konzervanty. Špička pro podporu imunitního systému

6673
curcumin phytosome
590 Kč

Veganské tobolky nadupané 100% přírodním non toxic kurkuminem s patentovanou technologií pro extra vstřebatelnost a využitelnost. Benefity pro vaše tělo.

6679
hliva pleurotus
590 Kč

Extrakt s vysokým množstvím účinných látek - 50 % polysacharidů a 30 % betaglukanů. V TČM se používá ke zmírnění mnoha neduhů a k posílení organismu.

6709
dragons blood extrakt
590 Kč

100% přírodní vysoce koncentrovaný extrakt z mízy Sangre de Drago vhodný pro vnitřní užití. S vysokým obsahem vitamínu C, bez aditiv a zbytkových chemikálií.

4517
ashwagandha withania somnifera
790 Kč

Patentovaný extrakt výhradně z kořene s nejvyšším možným množstvím účinných složek. Vyznačuje se vysokým obsahem aktivních látek blahodárně působících na tělo.

6712
duanwood red reishi extrakt
850 Kč

Lesklokorka lesklá je velmi užívanou houbou v tradiční čínské medicíně. Je označována jakou "houba života" nebo "božská houba" díky svým blahodárným účinkům.

8043
3onze74n
890 Kč

Nejúčinnější forma glutathionu obohacená o resveratrol, acerolu a quercetin. Glutathion je silný antioxidant přispívající ke zdraví buněk v těle.

10089
hericium erinaceus lvi hriva
930 Kč

Extrakt s vysokým množstvím účinných látek. V Číně je považována nejen za vynikající jedlou houbu, ale také za významnou houbu v péči o zdraví.

6703

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem