Pokud budou v letních dnech vysoké teploty, nebudeme moci odesílat zásilky v níž jsou produkty citlivé na teplo. Moc děkujeme za pochopení.

Betula

Betula jako první česká společnost přinesla na trh kozí kolostrum. Nadojené mlezivo nepasterují, neodtučňují a nepřidávají do něj žádné umělé složky. Kozí mlezivo zpracovávají unikátní metodou sušení mrazem, takzvanou lyofilizací a odebírají ho až poté, co se narozená kůzlata mateřského mléka dosyta napijí. Dbají však na to, aby kolostrum odebrali do 24 hodin od porodu, kdy má nejvyšší možnou kvalitu. Kolostrum odebírají od koz, které se volně pasou na farmách s bohatou a různorodou vegetací. Spolupracují s českými a slovenskými farmáři, se kterými udržují přátelský a vzájemně prospěšný vztah. Veškeré odebírané mlezivo mikrobiologicky testují a kontrolují jeho vysokou kvalitu. Na výzkumu a vývoji kozího kolostra spolupracují s univerzitami a výzkumnými ústavy a jsou držiteli několika certifikátů zaručujících kvalitu Betula produktů.

Všechny námi nabízené  produkty značky Betula jsou ověřené skupinou SVĚT NON-TOXIC a jsou netoxické.

Cena

15501590
115501590
2 položek celkem
kozi cz
1 550 Kč

Mrazem vysušené kolostrum bez příměsi chemických látek, ve vegetariánských tobolkách. Je vhodné i pro dlouhodobé užívání a je velmi dobře snášeno alergiky.

8916
detske cz
1 590 Kč

100% přírodní mrazem sušené kolostrum bez příměsí chemických látek, v malých vegetariánských tobolkách vhodných pro děti. Je velmi dobře snášeno alergiky.

8919

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem