I když eshop vylepšujeme, Vaše objednávky přijímáme a pečlivě na nich pracujeme. Moc děkujeme :-). Přejeme všem jen to nej v tomto roce 2023. Moc se těšíme na další spolupráci.

Butterbean

Zakladatelem firmy Butterbean je Summer z městě Santa Rosa Beach na Floridě. Začal vyrábět opalovací krém pro své 5 dětí, když  se dozvěděl o škodlivých chemikáliích obsažených v mnoha dnes dostupných opalovacích krémech.

Vzhledem k tomu, že kůže je největším orgánem, chtěl zakladatel produkt, který by byl bezpečný pro desetileté dítě až po dospělost. Ingredience, které vybral, jsou pěstovány a zpracovávány s respektem k lidem a planetě. Kokosový olej je tak vysoce kvalitní, že ho lze (a je) konzumovat syrový. Bambucké máslo je certifikované ekologické a poctivé obchodování. Používá non-nano oxid zinečnatý, který byl testován jako bezpečná velikost částic. Neemový olej používaný v Bug-a-boo je organický a lisovaný za studena a naše éterické oleje jsou destilované parou a neobsahují chemikálie! Včelí vosk získává z místního včelína.

Společnost Butterbean se věnuje poskytování bezchemických a účinných produktů způsobem, který doplňuje lidi, kteří je používají, i prostředí, ve kterém se používají.

Cena

30649
130649
3 položek celkem
Butterbean Simple krém na opal. s pumpičkou SPF 30
od 30 Kč

Opalovací krém v praktickém balení s pumpičkou, který je šetrný k přírodě i vaší pokožce. Chrání před UVA/UVB zářením, je voděodolný a neobsahuje nano částice.

1303/5 M
Butterbean tyčinka na opalování Sport SPF30
549 Kč

Přírodní voděodolný opalovací krém bez nano částic v praktickém aplikátoru, který se vejde i do malé kabelky. Ochranu před UVA/UVB zářením tak máte vždy u sebe.

1306/29
butterbean organics original z1
od 649 Kč

Bio opalovací krém s SPF30 spolehlivě ochrání pokožku před UVA/UVB zářením. Příjemně voní, nezanechává bílý povlak a je voděodolný. Neobsahuje nano částice.

3333/90

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem