Great Lakes

Vyrábí želatinové produkty již od roku 1922. V roce 2009 změnili americký trh s kolagenem vytvořením prvního hydrolyzáty kolagenu rozpustného ve studené vodě (známý také jako kolagenní peptidy). V překladu: vytvořili první kolagen bez chuti a s jednou složkou, který se dal přimíchat do jakéhokoli nápoje, takže lidé, kteří dbají na své zdraví, jako jste vy, si jeho pití mohli skutečně vychutnat. Dnes využívají těchto hlubokých zkušeností s kolagenem k vývoji klinicky formulovaných produktů zaměřených na konkrétní zdravotní účinky. Klíčové složky jsou klinicky zkoumány, aby podporovaly specifické účinky a všechny složky jsou přísně testovány na kvalitu. Great Lakes výrobky jsou navrženy tak, aby skvěle chutnaly, rychle se rozpouštěly a jejich používání bylo tak snadné. Jejich kolagenové a želatinové prášky jsou geneticky nemodifikované, bezlepkové a halal. Nabízí také keto certifikované, paleo a košer varianty.

Všechny námi nabízené  produkty značky Great Lakes jsou ověřené skupinou SVĚT NON-TOXIC a jsou netoxické.

Cena

699799
1699799
2 položek celkem
zelatina bez prichuti great lakes 454 g 6
699 Kč

Pochází z volně pasoucích se zvířat a obsahuje až 90% proteinů. Je zcela bez příchuti a bez lepku. Dobře tuhne, proto se také skvěle hodí k výrobě různých mlsek

9368
l68trzih
799 Kč

Kolagen pocházející z grass-fed zvířat je bez chuti a zápachu. Obsahuje koncentrované množství aminokyselin, které přispívají k obnově pojivových tkání a buněk.

9371

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem