Sagrada Madre

Sagrada Madre vznikla v roce 2017 jako rodinná firma v Argentině. Jejich cílem je produkovat vonné tyčinky a vykuřovadla udržitelným a ekologickým způsobem, s respektem k poctivé ruční práci. Firma také spolupracuje s původními komunitami v Peru a Argentině. Zapojuje se do boje proti odlesňování tím, že zprostředkovává vysazení většího množství stromů, než bylo použito k výrobě jejich produktů. Pomůcky pro vykuřování Sagrada Madre na první pohled zaujmou nejen svou nádhernou přírodní vůní a výjimečnou kvalitou, ale také čistým designem. Díky tomu poslouží k rituálnímu využití i jako estetický doplněk v interiéru nebo nevšední dárek. Produkty jsou úspěšné na mnoha světových trzích a vytvářejí nový trend. Díky originálnímu vzhledu jsou perfektní volbou i pro náročné zákazníky, kteří hledají vysoce kvalitní produkt pro svůj domov nebo jako jedinečný dárek.

Všechny námi nabízené produkty značky Sagrada Madre jsou ověřené skupinou SVĚT NON-TOXIC a jsou netoxické.

Cena

130139
1130139
2 položek celkem
Sagrada Madre Vykuřovací miska malá
130 Kč

Cementová miska je určena k bezpečnému a snadnému používání vykuřovacích předmětů. Ideální v kombinaci s přírodními vykuřovacími kuličkami Sagrada Madre.

9813
qvxoizgm
139 Kč

100% přírodní vonné kuličky zajistí intenzivní vykuřovací efekt. Jsou ručně vyráběné v souladu s přírodou a jsou vhodné k navození pozitivní atmosféry.

9798

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem