ProViotic

ProViotic veganské probiotikum s Lactobacillus Bulgaricus

Váš biopotravinový doplněk obsahující 5 miliard živých buněk Lactobacillus bulgaricus. ProViotikum je jedinečný tím, že je izolován od kvítků sněženky, pěstovaný v organickém zeleninové šťávě neobsahuje lactózu a je 100% veganský produkt.

Hlavné výhody:

  • 100% vegan a bio
  • Izolovaný Lactobacillus bulgaricus v zeleninové šťáve
  • USDA certfikátem (bio certifikát vydaný USA FDA)
  • bez GMO
  • bez alergénů

ProViotic obsahuje Lactobacillus Bulgaricus, který je izolován v zeleninové šťávě (spirulina, mrkvový exktrakt a rajčatový extrakt).

Lactobacillus Bulgaricus GLB 44, který obsahuje ProViotic je izolován ze sněženky v Bulharsku. Kompletna výroba probiotika probíhá na území Bulharska.

Co je Lactobacillus Bulgaricus?

Je to lactobacil, který je izolován z rostlin. Poprvé byl popsán v roce 1905 ale až v roce 2014 se poprvé izoloval do capslí a tablet a mohl být distribuován z Bulharska do zbytku světa. Náš lactobacillus bulgaricus je izolován z květních lístků sněženky a proto je unikátní mezi ostatními Lactobacily. Lactobacillus bulgaricus v ProViotic je kmen GLB 44.

V čem je vyjímečný a proč si myslíme že je to nejefektivnější kmen mezi Lactobacily?

Lactobacillus Bulgaricus je kmen, který mě jeden z největších efektů na naši mikroflóru. Lactobacillus Bugaricus produkuje D (-) mléčnou kyselinu, která má rozhodující proti rakovinný účinek, chrání proti různým druhům záření a má také antioxidační účinok.Lactobacillus Bulgaricus je rozměrově největší probiotickou bakterií a díky osidlovacího procesu ve střevech zabraňuje množení patogenů (mikrobů způsobujících onemocnění). Studie italského vědce Bianchimu (1999) ukazují, že ve srovnání s jinými probiotickými bakteriemi, Lactobacillus Bulgaricus dokáže nejlépe přilnout ke stěně tlustého střeva a následně se velmi rychle začne rozmnožovat. Tato vlastnost jej předurčuje k jeho silnějším léčebným a anti toxických efektem v porovnání s ostatními probiotickými bakteriemi. Po vstupu do lidského organismu Lactobacillus Bulgaricus stimuluje růst a množení ostatních probiotických bakterií nacházejících se v trávicím traktu, jakými jsou například L. Acidophilus, L.Lactis, bifidobakterie a jiné.

Cena

7991199
17991199
3 položek celkem
proviotic imuno
799 Kč

Jedinečné, 100% veganské probiotikum v BIO kvalitě, s polypeptidy a lipopolysacharidy, stimuluje imunitní systém a pomáhá při onemocnění dýchacího systému.

6802
proviotic heliko
953 Kč

Jedinečné 100% veganské probiotikum v BIO kvalitě se 7,5 miliardami živých buněk. Izolovaný Lactobacillus bulgaricus v zeleninové šťávě, bez GMO a bez alergenů.

6796
proviotic zelene
1 199 Kč

Jedinečné, 100% veganské probiotikum v BIO kvalitě. 5 miliard živých buněk Lactobacillus bulgaricus v kapsli bez příchuti. Bez alergenů!

6799

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem